002.jpg

Під час апаратної наради при міському голові Олександрові ЛИСЕНКУ обговорили перші результати підключення соціально-гуманітарної сфери та житлового фонду Сум до опалення.

Міський очільник наголосив, що рішення виконавчого комітету, у відповідності до якого опалювальний сезон у Сумах розпочато 16 жовтня, цілком виважене, адже спостергіється зниження температури повітря. Разом із тим, як керівники закладів соціально-гуманітарної сфери так і мешканці можуть відтермінувати подачу тепла.

«Опалювальний сезон розпочато вчасно, без затримок і збоїв, – зазначив Олександр Лисенко. – Зараз у дитсадків, шкіл і лікарень є можливість по зверненню до теплопостачальної організації вмикати тепло. Тут рішення за керівником установи. Стосовно житлового фонду, треба щоб надавач тепла мав зв'язок із будинками, і якщо хтось не хоче включати тепло, має бути протокол зборів мешканців будинку, щоб не було ніяких інсинуацій навколо цього питання».

За словами заступника директора ТОВ «Сумитеплоенерго» Надії ПОКУТНЬОЇ, ТЕЦ і котельні працюють у штатному режимі. Теплоносій подано до всіх дитячих садочків, шкіл і лікувальних закладів. Житловий фонд міста підключають у відповідності до графіків, триває робота з управителями багатоквартирних будинків. Надія Покутня зауважила, що в деяких будинках відсутній доступ до підвального приміщення, а тому робота з подачі теплоносія дещо гальмується. Вона звернулась до управителів багатоповерхівок з проханням надавати доступ до системи опалення будинків вчасно.

У зоні надання послуг Дирекцією «Котельня Північного промвузла» на ранок понеділка з опаленням були 118 будинків (41%), один лікувальний заклад і 10 закладів освіти.