005.jpg

Відділ «Служба 15-80» повідомляє про регламентні та ремонтні роботи на внутрішньобудинкових мережах, які вимагають відключення води.

Йдеться про будинки за адресами: вул. Реміснича, 15 (заміна рушникопідсушувача в квартирі), вул. О. Береста, 5 (встановлення лічильників холодної та гарячої води), вул. Г. Кондратьєва, 165/135 (встановлення лічильників холодної води), вул. Героїв Небесної Сотні, 7 (заміна стояків холодної води), вул. Івана Сірка, 2 (заміна кранів та стояків гарячої води), вул. Заливна, 11 (заміна кранів і стояків гарячої та холодної води), вул. Харківська, 54 (заміна каналізаційного трійника), вул. Римського-Корсакова, 8 (встановлення лічильника холодної води), вул. Богуна, 16 (заміна кранів гарячої води), пр-т Лушпи, 20/1 (заміна кранів гарячої та холодної води), вул. Леваневського, 12 (встановлення лічильників та заміна стояків холодної та гарячої води).

Працівники відділу «Служба 15-80» тримають питання на контролі та проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням.