003.jpg

Начальник відділу транспорту, зв'язку та телекомунікаційних послуг Сергій ЯКОВЕНКО під час апаратної наради при міському голові Олександрові ЛИСЕНКУ розповів про роботу міської транспортної системи минулого тижня.

Посадовець повідомив, що тривали перевірки роботи громадського транспорту на міських маршрутах у вечірній час. У вівторок, 26 липня, контролювали міський пасажирський автомобільний транспорт з 19:25 до 20:30 на вул. 20-років Перемоги у напрямку центру та на пр-ті Курський. Зафіксовано відсутність автобусів за маршрутом № 2, № 17А (ФОП «Олійник А. Г.») та № 1, № 15, № 52 (ТОВ «Сумипастранс»). За результатами перевірок складено акти та направлено перевізникам для усунення недоліків.

Сергій Яковенко зазначив, що КП «Електроавтотранс» поступово збільшує кількість комунального транспорту на маршрутах міста. Так, сьогодні, 1 серпня, відновлено роботу кільцевого тролейбусного маршруту № 21 і додано один тролейбус на маршрут № 2. Загалом наразі функціонують 16 тролейбусних маршрутів, за якими курсують 33 одиниці електротранспорту, та вісім автобусних маршрутів, які обслуговують 13 одиниць.

Також начальник відділу транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг повідомив, що від середи, 3 серпня, автобусний маршрут № 63 курсуватиме до кінцевої зупинки «Ганнівка».

***

Приєднуйтеся: