007.jpg

На території Сумської міської територіальної громади працює комісія з визначення розміру шкоди власникам (користувачам, зберігачам, володільцям тощо) знищених та пошкоджених об’єктів нерухомого майна на території громади внаслідок війни (збройної агресії) російської федерації проти України.

Про це повідомили у правовому управлінні.

Комісія розглядає заяви фізичних та юридичних осіб (власників, їх представників, користувачів, зберігачів тощо) про пошкодження та знищення нерухомого майна. Відповідно до них здійснює також обстеження такого майна.

До заяв фізичних осіб повинні бути додані копії:

  • паспорта та картки платника податків власника;
  • документа, що підтверджує право власності на нерухоме майно;
  • технічного паспорта на об’єкт нерухомості.

До заяв юридичних осіб додаються копії:

  • статуту, витягу (виписки) з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
  • документа, що підтверджує право власності на нерухоме майно;
  • технічного паспорта на об’єкт нерухомості.

Сумчани, які подали інформаційне повідомлення про пошкодження або знищення нерухомого майна з використанням порталу «Дія», також повинні звернутися до комісії із заявою про проведення обстеження, додавши до неї копії перелічених вище документів.

Заяви та документи приймають за адресою: вул. Харківська, 35, 2-й поверх, каб. 237.

Просимо осіб, чиє нерухоме майно було пошкоджено (зруйновано) у лютому-березні, звернутися до Комісії для складання актів обстеження у строк до 15 листопада (якщо особи мають потребу у компенсації за завдану шкоду).