001.jpg

Швейцарська група з гуманітарної місії безоплатно передала КП «Міськводоканал» пересувну лабораторію з телеінспекції каналізаційних мереж.

Завдяки отриманій сучасній мобільній лабораторії працівники сумського водоканалу зможуть перевірити стан колекторів зсередини, без відключень та розриттів.

«Ми вдячні нашим швейцарським партнерам за таке вкрай необхідне телеінспекційне обладнання. Унікальність отриманої лабораторії дозволяє провести телеметрію мереж діаметром від 150 до 1500 мм, упевнитися в цілісності труби або, розглянувши всі пошкодження, підібрати оптимальну технологію ремонту трубопроводу. Для роботи з таким сучасним спецоснащенням у нас є фахівці, які вже пройшли відповідне навчання в Німеччині», – зазначив директор КП «Міськводоканал» Анатолій САГАЧ.

Для обстеження достатньо опустити через колодязь у трубу спеціального робота з камерою, який передасть на монітор спецавтомобіля відеозапис внутрішньої поверхні мережі, а також дані про її спектральний аналіз, діаметр, матеріал, уклін, глибину залягання, місце розташування тощо.

Гуманітарна мобільна телеінспекція оснащена цифровим блоком контролю та управління, повністю синхронізованим кабельним барабаном і модульною камерою. Основною перевагою є наявність двох роботів та плоту з камерами, під час руху якого стічними водами  на моніторі відображається необхідна інформація.