003.jpg

У четвер, 18 травня, під головуванням заступника міського голови Альони ДМІТРЄВСКОЙ відбулось чергове засідання міської комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, реалізації державної політики зайнятості населення, створення робочих місць та легалізації.

На засіданні розглянуто ситуацію, що склалась на семи підприємствах, де існували борги із заробітної плати на загальну суму 1,1 млн грн., в тому числі: ПВКМП «НАСА», ПАТ ВЕК «Сумигазмаш», Сумський коледж економіки і торгівлі, ТОВ «Сумиспортінвест», ТОВ «Технолог», ТОВ «НВП «Техно», ПАТ «Сумиоблагротехсервіс».

Визначались шляхи та перспективи погашення боргів.

Проінформовано про погашення заборгованої заробітної плати в ТОВ «Технолог» та ТОВ «НВП «Техно».20170518 140634

По 11 підприємствах будівництва, торгівлі та ресторанного бізнесу опрацьовано причини виплати заробітної плати в розмірі меншому за мінімальний, встановлений законодавством, значного зменшення чисельності працівників та збільшення кількості договорів цивільно-правового характеру в І кварталі 2017 року. Від керівників підприємств отримано зобов’язання вжити термінових дієвих заходів зі збільшення обсягів робіт та надання послуг, недопущення скорочення працівників, мінімізації заробітної плати та забезпечення підвищення її рівня.

До участі в засіданні залучались представники Сумської місцевої прокуратури та Сумського відділу поліції.