Надрукувати
Перегляди: 1343

Народні обранці внесли корективи до головного міського кошторису. Відповідне рішення було ухвалене 28 березня на сесії Сумської міської ради.

Зміни стосувалися зарахування субвенцій з бюджетів різних рівнів та розподілу коштів вільного залишку міського бюджету станом на 1 січня 2018 року.

Так, своїм рішенням депутати збільшили обсяг дохідної частини міського бюджету на 18,5 млн. грн., в т.ч. по загальному фонду – 4,3 млн. грн. та спеціальному фонду – 14,2 млн. гривень. Це результат надходження офіційних трансфертів з державного, обласного та районних бюджетів.

З державного бюджету Суми отримали 14,3 млн. грн. (загальний фонд – 0,6 млн. грн., спеціальний фонд – 13,7 млн. грн.). Це дозволило збільшити обсяги міського бюджету:

Одночасно зменшено обсяг субвенції на здійснення переданих видатків у сфері охорони здоров'я за рахунок коштів медичної субвенції на суму 1,2 млн. грн. на: відшкодування витрат за лікування мешканців районів області у туберкульозному відділенні та у відділенні анастезіології міської дитячої клінічної лікарні Святої Зінаїди - 0,7 млн. грн., на відшкодування витрат за лікування мешканців районів області у гінекологічному відділенні міської клінічної лікарні № 5 - 0,5 млн. гривень.

З обласного бюджету надійшло 3,9 млн. грн. (загальний фонд – 3,6 млн. грн., спеціальний фонд – 0,3 млн. грн.), у вигляді іншої субвенції. Тим самим, збільшено обсяг на:

Крім того, зменшено обсяг на виплату допомоги інвалідам І групи з числа учасників бойових дій на території інших держав та сім'ям загиблих учасників бойових дій на території інших держав, які проживають у Сумській області) – 0,01 млн. грн. (загальний фонд).

З інших бюджетів до міського бюджету надійшло 0,3 млн. грн. (загальний фонд – 0,07 млн. грн., спеціальний фонд – 0,2 млн. грн.), у вигляді іншої субвенції на:

Відповідно на вищевказані цілі збільшено загальний обсяг видаткової частини міського бюджету на 18,5 млн. гривень.

Окрім цього, спрямовано на видатки обсяги вільного залишку коштів станом на 01.01.2018, а це 117,8 млн. грн. (загального фонду (з урахуванням освітньої субвенції) – 104,4 млн. грн. та залишку бюджету розвитку - 13,4 млн. грн.

Для галузі «Освіта» передбачено 11,7 млн. грн., з них на виконання Концепції Нової української школи – 8,2 млн. грн. (в т. ч. за рахунок освітньої субвенції - 2,4 млн. грн.), для ДНЗ № 38 «Яблунька» - 0,3 млн. грн. тощо.

Галузь «Охорона здоров’я» отримала 7,9 млн. грн., з них 5,5 млн. грн. на придбання ангіографа.

На забезпечення виплат соціально незахищеним верствам населення виділили додатково 0,9 млн. грн. відповідно до міських програм «Місто Суми – територія добра та милосердя» та «Соціальна підтримка учасників антитерористичної операції та членів їх сімей» (матеріальні допомоги та надання пільг).

На утримання бюджетних установ додано 8,9 млн. грн., з них на: підвищення умов оплати праці закладів соціального захисту населення - 0,3 млн. грн., МЦ фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» - 0,13 млн. грн., органів місцевого самоврядування – 0,4 млн. грн.; на виконання програми «Автоматизація муніципальних телекомунікаційних систем на 2017-2019 роки в м. Суми» – 6,5 млн. грн. тощо.

Передбачили кошти на надання фінансової підтримки – 0,6 млн. грн. (порівну для ДЮСШ «Україна» ПО ПАТ «Сумбуд» та КП МСК з хокею на траві «Сумчанка»).

На інші напрямки перерозподілили 87,8 млн. грн.:

Крім цього, спрямовано обсяги залишку коштів станом на 01.01.2018, зокрема, за рахунок залишку коштів субвенції з держбюджету на соціально-економічний розвиток окремих територій на 6,4 млн. гривень та за рахунок залишку цільових коштів спеціального фонду – 4.4 млн.грн., з них цільові фонди Сумської міської ради – 1,7 млн. гривень.

В межах загального обсягу видатків міського бюджету здійснено перерозподіл видатків. На виконання виборчих програм та доручень виборців спрямовано 2,5 млн. грн.; на надання одноразової матеріальної допомоги громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (І категорія) та дітям, інвалідність яких пов'язана з наслідками Чорнобильської катастрофи – 0,6 млн. грн.; на забезпечення технічними засобами закладів первинної ланки охорони здоров’я – 0,4 млн. грн. тощо.