007.jpg

У рамках ХХХI Міжнародного фестивалю «Київ музик фест-2020» розпочала роботу II Всеукраїнська учнівська конференція «Мистецтво без меж: шлях до науки».

В Черкасах відбувся 17-й чемпіонат України з фунакошішотокан карате. Участь в ньому взяли команди з міст 10 областей країни, в тому числі й Сум.

У Сумах пройшов відкритий чемпіонат міста з тхеквондо «Sumy Open Cup».

У спортивному залі СумДПУ ім А. С Макаренка на вихідних відбувся чемпіонат області з пауерліфтингу.

Відділ у справах молоді та спорту нагадує громадським організаціям, що працюють у сфері роботи з дітьми та молоддю про подовження прийому заявок на конкурс проєктів.

Міський центр дозвілля молоді запрошує сумчан долучитись до велопробігу та побачити красу сумської природи та історичні місця села Кияниця.

У Сумах, із метою виявлення молоді, яка має визначні досягнення та здобутки в громадському, культурному, науковому, професійному житті міста, внесла значний особистий вклад у його соціально-економічний та культурний розвиток, відділ у справах молоді та спорту проводить конкурс «Молодіжна еліта».

У неділю, 2 серпня, в Сумах відбувся відкритий чемпіонат міста зі стрітболу.

Сьогодні, в місті Мангуш (Донецька область) відбувся чемпіонат України з жиму лежачи, в якому взяли участь спортсменки з Сум.

Відділ у справах молоді та спорту нагадує, що спливає термін подання заявок на конкурсу із визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства у сфері роботи з дітьми та молоддю, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з бюджету Сумської міської ОТГ на 2021 рік.