005.jpg
Сайт працює в тестовому режимі

Вихованці Сумської «Школи сміху» стали переможцями ХХІІ Всеукраїнського фестивалю дитячих та юнацьких команд КВН «ЖАРТ-ПТИЦЯ 2017».

На минулих вихідних у спортивному комплексі стадіону «Авангард» відбулась відкрита першість КДЮСШ «Суми» з боксу в рамках «Олімпійського уроку».

Під час Кубку України та Всеукраїнського турніру з боротьби самбо, які відбулися в м. Білгород-Дністровський (Одеська область) сумські спортсмени завоювали одразу декілька медалей.

У Сумах коштом міського бюджету вперше організували відпочинок та оздоровлення молоді з інвалідністю.

У перші дні осені, 2-3 вересня, на річці Псел у районі веслувальної бази Сумського державного університету відбулися змагань з веслування на байдарках та каное відкритого чемпіонату міста.

На вихідних, 9-10 вересня, міський центр дозвілля молоді провів байдарковий сплав річкою Псел.

Президент України Петро ПОРОШЕНКО присвоїв головному тренеру тренер МСК «Сумчанка» Світлані МАКАЄВІЙ почесне звання «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України».

Із 28 серпня по 2 вересня на спортивному майданчику футбольного центру «Барса» одне за одним відбулись два спортивні змагання.

Протягом двох днів, 2 та 3 вересня, у обласному центрі тривав відкритий чемпіонат міста з кінного спорту.

Минулими вихідними, 2 та 3 вересня, на кортах «Муніципального спортивного клубу «Тенісна Академія» відбувся відкритий чемпіонат міста з тенісу.