005.jpg

Днями члени Молодіжної ради при міському голові разом з працівниками патрульної поліції провели акцію «Суми - місто без наркотиків».

Найближчими вихідними, 23 та 24 червня, у Сумах відбудеться відкритий чемпіонат міста зі спортивного водного туризма по р. Псел.

У суботу та неділю, 23 та 24 червня, на сумчан чекає комплекс культурно-масових і спортивно-розважальних заходів з нагоди Всеукраїнського Олімпійського дня та Дня молоді.

Міністерство молоді та спорту України спільно з Програмою розвитку ООН оголосили Конкурс кращих практик молодіжної роботи в Україні.

У сербському місті Зренянин завершився Чемпіонат Європи з панкратіону, звідки сумські спортсмени привезли низку нагород.

У Сумах триває I етап чемпіонату України з дрег-рейсингу.

Сьогодні в Сумах відбулись чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді (спортивна ходьба на 20 км) та відкрий чемпіонат міста зі спортивної ходьби на честь дворазового олімпійського чемпіона Володимира ГОЛУБНИЧОГО.

У міському парку ім. Кожедуба відбувся відкритий чемпіонат міста зі спортивної радіопеленгації.

На спортивних майданчиках ФЦ «Барса» завершились змагання з міні-футболу серед чоловічих команд підприємств та організацій.

Перший заступник міського голови Володимир ВОЙТЕНКО відзначив провідних спортсменів міста та тренерів з панкратіону та спортивної аеробіки.