003.jpg

На початку лютого 117 спортсменів виборювали нагороду у відкритому чемпіонаті міста з боксу, який відбувся у спортивному комплексі стадіону «Авангард».

Минулого тижня, з 6 по 8 лютого, у Сумах тривали змагання з баскетболу серед юнацьких команд професійно-технічних навчальних закладів.

У четвер, 8 лютого, міський центр дозвілля молоді організував та провів перший сумський міський турнір з Alias.

Сьогодні, 10 лютого, збірна України, що складається з гравчинь Муніципального спортивного клубу з хокею на траві «Сумчанка», вийшла до півфіналу чемпіонату світу з індорхокею серед жіночих команд, який триває у Берліні (Німеччина).

У Легкоатлетичному манежі Сумського державного університету розпочався головний національний старт зимового сезону – Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні.

Вихідними у Ріднау (Італія) відбулись змагання чемпіонату Європи 2018 року з біатлону у змішаній естафеті.

У неділю, 21 січня, в Празі пройшов вирішальний день матчів чемпіонату Європи з індорхокею серед жіночих команд.

У четвер, 18 січня, відбулось засідання комісії з призначення стипендій міського голови талановитим спортсменам міста на перше півріччя 2018 року.

Міністерство молоді та спорту України розпочало прийом заявок на здобуття Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України.

Таку можливість сумському юнацтву дає Конкурс найкращих проектів євроклубів. Його вже вдруге організовує Представництво ЄС в Україні.