003.jpg
Сайт працює в тестовому режимі

У п’ятницю, 19 травня, в Сумах відбувся міський День здоров’я зі спортивного орієнтування серед команд загальноосвітніх шкіл, вищих навчальних закладів 1-4 рівнів акредитації, промислових підприємств та організацій, професійно-технічних навчальних закладів, спортивних клубів та сімей у залік міської спартакіади.

У Києві відбувся другий етап Всеукраїнського державного конкурсу з інформаційних технологій для дітей та молоді «ITalent».

У Сумах минулого тижня відбулись змагання з футболу серед чоловічих команд вищих навчальних закладів 3-4 рівнів акредитації у залік міської спартакіади.

Управління освіти і науки нагадує учасникам зовнішнього незалежного оцінювання, як поводитись на тестуванні.

Сумчани вибороли три нагороди на чемпіонаті Європи зі спортивного радіоорієнтування за програмою дорослі, юніори, юнаки.

16 травня відбулась зустріч керівництва області та міста з чемпіонами та призерами чемпіонату Європи з грепплінгу, фіналу Кубка України з панкратіону та бронзовим призером чемпіонату Європи з карате Ігорем УГНІЧЕМ.

Відділ молоді та спорту запланував на другу половину травня проведення ряду цікавих масових молодіжних і спортивних заходів.

11-12 травня на базі Державного позашкільного оздоровчого закладу санаторного типу «Ровесник» відбувся міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Про це повідомили у Інформаційно-методичному центрі управління освіти і науки.

За два тижні Суми долучяться до щорічного міжнародного фестивалю кіномистецтва для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест». Фестиваль має на меті познайомити молоду аудиторію як з найновішими європейськими стрічками, так і зі світовою кінокласикою.

Учні шкіл Сум здобули сім призових місць у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2016/2017 навчальному році.

Травень 2017
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31