004.jpg
Сайт працює в тестовому режимі

Відділ у справах молоді та спорту проводить підготовчу роботу зі створення Молодіжної ради при Сумському міському голові.

У понеділок, 13 листопада, у Сумах відбувся чемпіонат міста з інтелектуальної гри «Своя гра» серед шкільних команд міста.

У четвер, 9 листопада, на базі «Клініки, дружньої до молоді» міської дитячої клінічної лікарні Святої Зінаїди провели низку просвітницьких заходів, спрямованих на запобігання торгівлі людьми.

Наприкінці жовтня у Києві відбувся чемпіонат України з боротьби самбо серед кадетів.

1 листопада о 18.00 на Інформаційному порталі Сумської міської ради smr.gov.ua розпочалася онлайн-трансляція матчевої зустрічі України та Шрі-Ланки.

 

Минулого тижня на базі клубу «Інтелект» СумДУ відбулись змагання з шашок серед команд вищих навчальних закладів І – ІІ рівнів акредитації, підприємств та організацій міста.

У середу, 25 жовтня, у спортивному залі машинобудівельного коледжу СумДУ відбулись змагання з настільного тенісу серед дівочих та юнацьких команд вищих навчальних закладів І – ІІ рівнів акредитації.

Наприкінці жовтня у місті Салоніки (Греція) відбувся чемпіонат світу з боротьби самбо серед ветеранів.

29 жовтня о 9.30 на Інформаційному порталі Сумської міської ради smr.gov.ua розпочалась онлайн-трансляція другого дня всеукраїнського турніру з аеробіки.

За спільної участі КП "Інфосервіс" СМР та UA:СУМИ.

 

28 жовтня о 10.00 на Інформаційному порталі Сумської міської ради smr.gov.ua розпочалась онлайн-трансляція всеукраїнського турніру з аеробіки.

За спільної участі КП "Інфосервіс" СМР та UA:СУМИ.