004.jpg

Минулими вихідними, з 21 по 22 квітня, у Сумах тривав Чемпіонат міста зі спортивної акробатики.

У середу, 18 квітня, у міській раді відбулася перша співбесіда з кандидатами до Молодіжної ради при міському голові.

Представництво Європейського Союзу в Україні обрало десять євроклубів, які перемогли у конкурсі на найкращу ідею проекту. Серед них є і юні сумчани з євроклубу «ЄвроStar» (школа №29) з проектом «Європейський слід в наших містах».

Заклади освіти Сум запрошують до участі у програмі «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів».

Міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді запросив дітей старшого шкільного віку з прийомних родин і тих, хто проживає в родинах опікунів чи піклувальників, до міського центру зайнятості на зустріч із фахівцями з профорієнтації.

У Сумах протягом трьох днів, 11-13 квітня, реалізовували проект «Профорієнтаційна канікулярна програма «Світ професій».

Напередодні Дня здоров’я, 4 квітня, у Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ фахівці обласного Центру профілактики та боротьби з ВІЛ/СНІДом і «Клініки, дружньої до молоді» міської дитячої лікарні Святої Зінаїди говорили зі студентами на тему профілактики ВІЛ/СНІД.

Відділ у справах молоді та спорту оголошує міський конкурс з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства у сфері роботи з дітьми та молоддю для реалізації яких надається фінансова підтримка з міського бюджету на 2019 рік.

Сумчан кличуть приєднатися до найбільшої спортивно-патріотичної теренової гри України «Гурби-Антонівці».

У Сумах відбулися фінальні тури чемпіонату міста з футзалу серед команд ветеранів 55 років та старше.