У Сумах в урочищі Баси відбулись міські змагання з легкоатлетичного кросу серед школярів.

У змаганнях взяли участь понад 170 учнів закладів освіти міста. Програма змагань передбачала забіги на дистанціях – 1000 м та 2000 м.

За результатами забігів місця розподілились наступним чином:

І місце – учні шкіл № 2, № 9, № 5, № 15;

ІІ місце – учні шкіл № 1, № 7, № 4, № 22;

ІІІ місце – учні шкіл № 10, № 6, № 19, № 26.

Потому кращі учні-спортсмени представляли Суми на ХХVІІ обласних спортивних іграх школярів з легкоатлетичного кросу.

До складу сумської команди увійшли: Анастасія НІКОН (школа № 22), Яна НЕШТЕНКО (школа № 5), Юрій ЧИЧИКАЛО (школа № 2), Данило МОЛОКОЄД (школа № 9), Микита СТУПАК (школа № 2), Максим НЕСТЕРЕНКО (школа № 6), Анна ДЄДУШЕВА (школа № 29), Аліна АНТІПЕНКО (школа № 6), Єлизавета ДАВИДОВА (школа № 5).

Під час обласних змагань в особистому заліку найкращі результати показали на дистанції 1000 м: серед молодших дівчат І місце – Анастасія Нікон та Анна Дєдушева – ІІІ місце. На цій же дистанції серед старших дівчат ІІ місце виборола Аліна Антіпенко.

За командним підсумком Суми зайняли І місце у І групі.