Провідні спортсмени Сум взяли участь у чемпіонаті України зі спортивного радіоорієнтування, який відбувся у с. Могриця (Сумський район).

У перший день змагань спортсмени змагались у спортивному радіоорієнтуванні та завоювали дві золотих (Михайло ТИХОНКОВ – категорія Ч-12 та Єгор РЕДЬКА, Ч-14) та одну бронзову (Ольга НОВАК, Ж-19) медалі.

Другого дня спортсмени змагались у діапазоні 144 МГц, де вибороли дві золотих (Михайло Тихонков, Ч-12 та Єгор Редька, Ч-14) та одну срібну (Єлизавета МИРОШНІЧЕНКО, Ж-14) медалі.

На третій день спортсмени змагались у дисципліні з приймачем на діапазоні 3,5 МГц «Спринт» та вибороли одну золоту (Ольга Новак, Ж-19), одну срібну (Вікторія ПАНАСЕНКО, Ж-19) та дві бронзові (Катерина КИСЕЛЬ, Ж-19 та Михайло Тихонков, Ч-12) медалі.

Четвертий день змагань був завершальним, спортсмени змагалися на дистанції з приймачем на діапазоні 3,5 МГц та вибороли одну золоту (Михайло Тихонков,Ч-12) та одну бронзову (Єлизавета Мирошніченко, Ж-14).