Сумчани здобули «золото» та «бронзу» на чемпіонаті України і командному чемпіонаті України з дзюдо серед юніорів та юніорок до 21 року.

Змагання відбуваються у легкоатлетичному манежі Київської міської школи вищої спортивної майстерності. До участі допущені винятково спортсмени 1996-2001 років народження.

У ваговій категорії до 70 кг індивідуальну перемогу здобув студент СумДУ Дмитро ЦЮХ. «Бронза» у цій же категорії дісталася іншому представнику цього вишу – Олександру ЧЕРКАЮ.

Декілька сумчан вибороли 5-7-ме місця і також принесли очки до скарбнички команди області. У загальному заліку серед юніорів до 21 року Сумська область посіла високе третє місце.

Сьогодні, 25 березня, відбудеться заключний день – у програмі командні дисципліни у юніорок і юніорів.

За підсумками чемпіонату визначаться кандидати до збірних України для участі у чемпіонаті Європи та Кубках Європи серед юніорів та юніорок до 21 року.