5-6 квітня в Республіці Білорусь відбулись змагання Міжнародного турніру серед юнаків 2003 року народження та молодше.

Турнір приймала спортивна зала Спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву Гомельського району, що в містечку Нова Гута.

Тренери відділення дзюдо КДЮСШ «Динамо» делегували до Білорусі трьох провідних дзюдоїстів зазначеного віку. Двоє – здобули медалі. Так, Аракел СУПІКЯН виборов «золото» (категорія до 42 кг), а Микита ГУЗЕНКО – «бронзу» (до 38 кг). Третій сумський спортсмен – Ілля АКСЕНЕНКО – став п’ятим у категорії до 38 кг. Зазначимо, що в сутичках на бірцівських килимах вагової категорії до 42 кг взяли участь 30 спортсменів, а до 38 кг – 28.

Усіх переможці та призерів було нагороджено медалями, дипломами та індивідуальними кубками.

Підготували сумчан до змагань тренери відділення Іван СИЛКІН, Майя БУРИМ та Олексій ФІЛАТОВ.