001.jpg

Відділ молодіжної політики запрошує учнівську та студентську молодь взяти участь у дводенному форум-театрі «Твій вибір».

Форум-театр – це методика, в якій застосовується досвід тренінгів та інтерактивного театру. Учасники через сценічну виставу розглядають соціальну проблему, а кожен персонаж гри виконує певну соціальну роль.

Взяти участь у заході може учнівська та студентська молодь віком від 16 до 25 років. На учасників чекає знайомство з цікавими людьми, обговорення важливої соціальної проблеми, участь у постановці театральної вистави, виступ на сцені перед глядачами.

У ролі менторів виступлять Володимир НЯНЬКІН (співзасновник незалежного родинного театру «Нянькіни»), Тетяна НЯНЬКІНА (режисер і художній керівник родинного театру «Нянькіни», засновник і режисер театру «Ми Є»), Марина ВЕЛІТЧЕНКО (засновниця і керівниця вокальної студії SoloWay, співачка, коуч з вокальної та сценічної майстерності).

Для участі в заході необхідно зареєструватись. Кількість учасників обмежена. Деталі заходу повідомлять особисто тим, кого відберуть.