Надрукувати
Перегляди: 1805

З 1 по 3 липня у м. Кіровоград відбувався чемпіонат України з легкої атлетики, участь у якому взяли загалом 330 учасників .

Серед них були і восьмеро сумчан.

Найкращі результати показали Юліяч БАЛИМ та Ганна ДУНАЄВСЬКА, які й стали чемпіонками.

Скороходка Юлія Балим здобула перемогу на дистанції 10000 м (51:28,84). А от уродженка Сум Ганна Дунаєвська, яка нині мешкає у Харкові, виграла змагання серед дискоболок (47,90 м). Також спортсменка стала срібною призеркою у штовханні ядра (12,84 м).

Другу сходинку п’єдесталу пошани посів метальник диску Іван ПОВАЛЯШКА (55,46 м). У спортивній ходьбі на 10000 м (52:32,85) з другим результатом перемогла Ксенія БЄЛОВА. А на 200 - метрівці Анастасія ШИШНЯК фінішувала з часом (25,42 с), що забезпечило їй також друге місце.

«Бронзові» нагороди отримали Дмитро ОЛЕКСЕНКО - у метанні диску (51,24 м) та Олегу СВИСТУНУ — у спортивній ходьбі на 10000 м (46:08,0).

У командному заліку Сумщина посіла 11-те місце.