Атлети сумської команди «Sumy Defense» взяли участь у другому етапі турніру для спортсменів з пораненнями, що відбувся в рамках комплексних змагань «Київ Незламний».

У підсумку капітан команди «Sumy Defense» Микола ЗАРІЦЬКИЙ був першим у бігу на 1000 м та у веслуванні на тренажері на 100 с. Також він посів ІІ місце в інвастронгу, ІІІ - у жимі лежачи.

Боєць 3-ої сотні добровольчого формування Сумської МТГ Богдан ПРИВАЛОВ у виді спорту «Стронгмен» у категорії «Мілітарі» виборов «срібло» в жимі лежачи.

Ветеран Державної прикордонної служби України Дмитро ТРОЦЬКО в дисципліні «жим лежачи» – з третім результатом і бронзовою медаллю.

Дмитро ГРЕЧАНІЧЕНКО здобув треті місця в бігу на 1000 м та в жимі лежачи у своїй категорії.

Змагання відбулись за підтримки Спілки поранених військових України «Міцні 300», Федерації стронгмену України, Київської міської державної адміністрації.