0010.jpg

Наступного тижня на Сумщині вдесяте відбудеться наймасштабніша військово-патріотична гра Східної України «Ревин Яр».

Теренова гра триватиме з 15 по 18 вересня. Її учасниками стануть більше сотні хлопців і дівчат віком від 14 до 28 років.

Дві команди змагатимуться за прапори одна одної та за кількість «вбитих» гравців супротивника. При цьому кожна з команд суворо дотримується правил чесної гри, прояви негідної поведінки під час її проведення можуть каратися дискваліфікацією гравця, що проштрафився, пияцтво тут також різко засуджуються. За дотриманням правил слідкують спостерігачі, основні суддівські функції здійснює Рада Вищих Спостерігачів.

Перемогу отримає той, хто захопить стяг суперника і відстоїть свій.

З кожним роком це робити стає все складніше, адже командири «куренів» досконало вивчають терен гри, вдосконалюють тактику і стратегію.

«Ця гра дійсно для сміливців! Їду сюди не вперше, адже це реальна можливість навчитися стратегічно думати, швидко реагувати на «небезпечну» ситуацію, будувати тактику та стратегію, а також подолати свої страхи», – зазначила багаторазова учасниця попередніх ігор Кароліна РОМАНЧЕНКО.

Захід проводить місцевий осередок всеукраїнської молодіжної громадської організації «Молодіжний Націоналістичний Конгрес» за підтримки міського центру дозвілля молоді.

Детальна інформація за посиланням або за тел.: (095)8861568, (068)4873071 (Катерина); (066)2482149 Валерій.