Надрукувати
Перегляди: 1718

У середу в Сумах стартувала міська спартакіада 2016-2017 років.

Змагання розпочались легкоатлетичним кросом серед команд вищих навчальних закладів 1-2 рівня акредитації та професійно-технічних навчальних закладів.

В особистому заліку кращими серед команд професійно-технічних навчальних закладів стали:

серед дівчат на дистанції 500 метрів перемогла Анастасія ДІДОРЕНКО (Сумський хіміко-технологічний центр професійно-технічної освіти), а призерами стали Рута ХОРОЩЕНКО (Сумське вище професійне училище будівництва і дизайну) та Єлизавета ДІДОРЕНКО (Сумський хіміко-технологічний центр професійно-технічної освіти);

серед юнаків на дистанції 1000 метрів переможцем став Валентин ЗАКОВІНЬКА (Сумське вище професійне училище будівництва та автотранспорту), призерами – Микола ВАСИЛЕНКО (Сумський хіміко-технологічний центр професійно-технічної освіти) та Ігор ШЕВЧЕНКО (Сумський хіміко-технологічний центр професійно-технічної освіти).

У командному заліку кубок за перемогу отримала команда Сумського хіміко-технологічного центру професійно-технічної освіти. Призові місця також посіли команди Сумського вищого професійного училища будівництва та автотранспорту та Сумського вищого професійного училища будівництва і дизайну.

Кращими в особистому заліку серед команд вищих навчальних закладів 1-2 р. а. стали:

серед дівчат на дистанції 500 метрів перемогла Анна ЦИБУЛЬНИК, призерами стали Анастасія ЛУКАШЕВИЧ та Олександра ХОРОШУН, які представляли команду Сумського машинобудівного коледжу СумДУ;

серед юнаків на дистанції 1000 метрів кращий результат показав Станіслав АФАНАСЬЄВ, друге місце у представника Сумського машинобудівного коледжу СумДУ Ярослава ДЕМЧЕНКА, третє – у представника команди Сумського коледжу харчової промисловості національного університету харчових технологій Андрія БІЛОГУРА.

У командному результаті перемогу здобула команда Сумського машинобудівного коледжу СумДУ, друге та третє місце вибороли відповідно команди Сумського коледжу харчової промисловості національного університету харчових технологій та Сумський будівельний коледж.