Сумчани вшосте поспіль вибороли перемогу у чемпіонаті України зі спортивної радіопеленгації серед юнаків.

Про це повідомляє сайт «Спортклуб».

У змаганнях, що відбувались у Дубно (Рівненська область) з 21 по 23 квітня, взяло участь понад сто спортсменів з 11 областей.

У загальнокомандному заліку шостий рік поспіль переможцем стали представники Сумської області. Друге місце посіли вінничани, третє — волиняни.

В особистому заліку сумчани завоювали п’ять золотих, стільки ж срібних і дві бронзові медалі: Артем МАЛЬОВАНИЙ – дві золоті, одна срібна, Дмитро ДЕНИСЕНКО, Вікторія ПАНАСЕНКО, Олена БОГОТИР – по одній золотій, Єгор РЕДЬКА, Єлизавета МІРОШНИЧЕНКО – по одній срібній і одній бронзовій нагороді, Ольга НОВА – одна срібна, Єгор ПЕДОСЕНКО – одна срібна.

Ці змагання були відбірковими для участі в юнацькому чемпіонаті світу.