Із 28 серпня по 2 вересня на спортивному майданчику футбольного центру «Барса» одне за одним відбулись два спортивні змагання.

Спершу, з 28 по 1 вересня, там тривав чемпіонат міста з міні-футболу. У змаганнях взяло участь двадцять команд, 10 з яких представляли вищу лігу, 10 – першу.

Переможцем у вищий лізі стала команда «Технологія-37», а призерами –команди «Рятувальник-29» та «Food Centre». Перемогу у першій лізі здобула команда «Сервіс люкс-29», призери – «Sagacіtas-28» та «Спартак-25».

Потому, 2 вересня, цей спортивний майданчик приймав Кубок міста з футзалу серед команд аматорів.

Володарем головного трофея стала команда «Четверта влада», а призерами – «Міськвиконком» та «Фіміда». Кращими гравцями названо: Григорія РЕВУ («Четверта влада»), Олександра МАХНОВСЬКОГО («Міськвиконком») та Валерія МІНЬКА («Феміда»).