004.jpg

22 березня 2019 року була перерахована державна соціальна допомога сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю, тимчасова державна допомога дітям та допомога на догляд за особами з інвалідністю І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу за березень 2019 року (додаткове нарахування).
Кошти можна отримати в установах банку вже 23 березня 2019 року.

У рамках реалізації грантового проекту Європейського Союзу «Підвищення енергоефективності в освітніх закладах м. Суми» управління капітального будівництва та дорожнього господарства Сумської міської радиоголошує конкурс з пошуку виконавця робіт з розробки проектної документації з термомодернізації будівлі комунальної установи «Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №9» Сумської міської ради.

29 листопада 2017 року Сумською міською радою було прийнято рішення № 2862-МР «Про розроблення містобудівної документації «Детальний план території (реконструкція) визначеної ділянки садівничого товариства «Колос» у м. Суми зі зміною функціонального призначення на садибну забудову».

На виконання ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» управління архітектури та містобудування розпочинає процедуру громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у розробленому проекті містобудівної документації.

Переглянути матеріали

З метою забезпечення реалізації конституційних прав громадян, покращення якості списків виборців, які будуть використовуватися в день проведення виборів, запрошуємо громадян перевірити правильність персональних даних, внесених до Державного реєстру виборців.

Не залишайте перевірку на останній день. У першу чергу це стосується виборців, які не виявили дані про себе або членів своєї родини та мали проблеми, пов’язані з неправильностями у списках під час попередніх виборчих кампаній, а також виборців:
- яким після останніх виборів виповнилося 18 років (будуть голосувати вперше);
- які після останніх виборів змінили прізвище, ім’я, по батькові;
- які змінили місце проживання;
- які під час останніх виборів у списках виборців виявили неточності або були відсутні в списках.

Також перевірити дані про себе та членів своєї родини можливо через сервіс "Особистий кабінет виборця", що розміщений на порталі Державного реєстру виборців у мережі інтернет (www.drv.gov.ua).

Для цього в розділі "перевірити дані у реєстрі" необхідно заповнити всі поля у формі запиту повними та достовірними даними про виборця українською мовою. Відповідь на запит буде надіслано на вашу електронну пошту.

Кількість запитів обмежена. Протягом доби можна надіслати лише один запит.

Зверніть увагу! У випадку, якщо не підтверджено наявність у Державному реєстрі виборців запису з указаними у запиті персональними даними (запис відсутній або дані потребують уточнення), Вам необхідно особисто звернутися з паспортом до відділів ведення Державного реєстру виборців Зарічного або Ковпаківського районів м.Суми за адресою: м.Суми, майдан Незалежності, 2 (5-й поверх, каб. 71, 89), телефони: 63-27-19, 63-29-39, 60-01-64.

Час прийому: понеділок-четвер – з 8:00 до 17:15, п’ятниця – з 8:00 до 16:00, перерва – з 12:00 до 13:00.

12 березня 2019 року окружна виборча комісія територіального виборчого округу №158 з виборів Президента України, які відбудуться 31 березня 2019 року, прийняла постанову № 14 «Про утворення дільничних виборчих комісій територіального виборчого округу № 158 з виборів Президента України на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року».

Не пізніш як за сім днів до дня виборів (до 23 березня 2019 року включно) дільничні виборчі комісії відповідно до запрошень, які готує Державний реєстр виборців України, письмово повідомлять виборців про час і місце голосування.

Постанова № 14

Додаток до постанови № 14

Архівний відділ Сумської міської ради знаходиться за адресою: 40022, м. Суми, вул. Бельгійська, 2.

Графік роботи: понеділок-четвер з 8:00 до 17:15, п'ятниця з 8:00 до 16:00, обідня перерва з 12:00 до 13:00.

Дні прийому громадян: вівторок та четвер з 8:00 до 17:15.

12 березня 2019 року окружна виборча комісія територіального виборчого округу №157 з виборів Президента України, які відбудуться 31 березня 2019 року, прийняла постанову № 22 «Про утворення дільничних виборчих комісій територіального виборчого округу № 157 з виборів Президента України на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року».

Територіальний виборчий округ № 157 включає Ковпаківський район та частину Зарічного району м. Суми, с. Піщане Сумської міської ради з населеними пунктами Піщанської сільської ради.

На виборчому окрузі утворено 100 звичайних та спеціальних виборчих дільничних виборчих комісій, які розпочнуть свою роботу 13 березня 2019 року. Час роботи: з 09:00 до 18:00.

Не пізніш як за сім днів до дня виборів (до 23 березня 2019 року включно) дільничні виборчі комісії відповідно до запрошень, які готує Державний реєстр виборців України, письмово повідомлять виборців про час і місце голосування.

Додаток до постанови № 22

Адреси та межі дільничних виборчих комісій

21 березня 2019 року о 10-00 годині Сумське міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області проводить семінар-нараду з питань забезпечення контролю за обґрунтованістю видачі та продовження листків непрацездатності, нарахування матеріального забезпечення застрахованим особам та порядок надання заяв-розрахунків, звітності щодо отриманого фінансування від Фонду, направлення на лікування в реабілітаційні відділення санаторно-курортних закладів застрахованих осіб та санаторно-курортного лікування потерпілих на виробництві.

До уваги сумчан - списки комунальних підприємств Сумської обласної ради та держпідприємств із зазначенням їх керівників, місця реєстрації та сум податку на доходи фізичних осіб, які втрачає міський бюджет м. Суми у зв'язку з їх перереєстрацією за межами обласного центру.

Перелік підприємств

 

06 березня 2019 року була перерахована державна соціальна допомога сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю, тимчасова державна допомога дітям та допомога на догляд за особами з інвалідністю І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу за березень 2019 року.
Кошти можна отримати в установах банку вже 07 березня 2019 року.