003.jpg

Шановні мешканці Стецьківського старостинського округу!

Триває громадське обговорення кандидатур на посаду старости. Громадське обговорення проводиться у формі опитування мешканців шляхом:

  • відвідування членами комісії місць проживання мешканців округу;
  • розміщення робочого місця членів комісії в приміщенні за адресою: с. Стецьківка, вул. Сумська, 20;
  • використання онлайн-платформи е-DEM («Електронні консультації»).

На жаль, вимкнення електроенергії та спекотна погода мали негативний вплив на серверне обладнання, на якому розміщується електронна платформа. Через це мешканці старостинського округу, як і мешканці інших громад, які користуються послугами системи, не мали до неї доступу понад добу.

З учора стабільна робота платформи відновлена і мешканці старостинського округу можуть нею користуватися для підтримки одного з кандидатів на посаду старости.

Звертаємо увагу, що робоча група з проведення громадського обговорення має повноваження щодо перевірки голосів мешканців для уникнення дублювання з паперовим форматом голосування та ідентифікації учасників голосування як виборців на території округу. Особливо це стосується результатів обговорення за допомогою електронної платформи.

Враховуючи, що подібне громадське обговорення проводиться вперше, просимо усіх учасників робити виважений та відповідальний вибір, від якого у майбутньому залежатиме й подальший розвиток округу.

 Робоча група з проведення громадського обговорення

Агенція регіонального розвитку Сумської області повідомляє про можливість отримати фінансову підтримку для проєктів у сфері міжнародної ко-продукції від Міжнародного фонду ко-продукції (IKF).

Ця грантова програма спрямована на підтримку проєктів, що сприяють культурному обміну та співпраці між митцями різних країн. Основна мета програми - розвивати мистецькі ініціативи та сприяти налагодженню міжнародних контактів.

З метою інформування споживачів житлово-комунальних послуг у Сумській міській територіальній громаді надаємо роз'яснення Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України щодо плати за абонентське обслуговування.

Також пропонуємо ознайомитися з розрахунками абонентської плати на веб-ресурсах надавачів житлово-комунальних послуг.

Перейти до роз'яснень

З 30 травня по 14 червня оголошується прийом колективних звернень з пропозиціями кандидатури на посаду старости Стецьківського старостинського округу.

Колективне звернення подається одним з представників його підписантів особисто у паперовому форматі за адресою: м. Суми, майдан Незалежності, 2, І під’їзд, каб. 14.

При собі мати документ, який посвідчує особу представника.

Графік прийому документів: понеділок - четвер – з 8:00 до 17:15, п’ятниця – з 8:00 до 16:00, перерва – з 12:00 до 13:00.

Детальніше

Громадянам для придбання дров’яної деревини створено онлайн магазин «ДроваЄ». Для того, щоб придбати лісопродукцію потрібно пройти авторизацію, зробити замовлення та сплатити рахунок.

Також можна звернутися безпосередньо до філії чи лісництва із заявою на придбання дров. У заяві повинен бути вказаний обсяг деревини, адреса проживання, паспортні дані та індивідуальний податковий номер покупця (для внутрішньо переміщених осіб необхідно надати підтвердження про наданий статус ВПО). Під час подання заяви особа отримує від координатора реалізації дров для населення контактні дані представника лісництва, відповідального за відпуск дров. Отримати та оплатити рахунок, відповідно до вказаного в заяві об’єму деревини та здійснити оплату можна у будь-якому відділенні банку або через мобільний застосунок (наприклад, Приват 24 тощо).

Розглядається адміністративна справа за позовною заявою Товариства з обмеженою відповідальністю фірма «Корал» до виконавчого комітету Сумської міської ради.

Повідомляємо, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 8 березня 2024 р. № 261 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 13 березня 2022 р. № 303 і від 3 травня 2022 р. № 550», протягом періоду воєнного стану за наявності загрози, що має негативний вплив на права, законні інтереси, життя та здоров’я людини, позапланові заходи державного нагляду (контролю) за дотриманням суб’єктами господарювання вимог законодавства щодо формування, встановлення та застосування державних регульованих цін, захисту прав споживачів та метрологічного нагляду у сфері надання житлово-комунальних послуг здійснюються за рішенням Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Звернення громадян щодо порушень суб’єктами господарювання вимог законодавства щодо формування, встановлення та застосування державних регульованих цін, захисту прав споживачів та метрологічного нагляду у сфері надання житлово-комунальних послуг приймаються Головним управлінням Держпродспоживслужби в Сумській області за адресою: вул. Лихвинська Стінка 25, м. Суми, 40021; е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Розроблена Департаментом забезпечення ресурсних платежів концепція розвитку муніципальних геоінформаційних систем (ГІС) на основі «Містобудівного кадастру м. Суми» із залученням користувачів в особі структурних підрозділів, комунальних закладів, громадян та цільових інформаційних ресурсів висвітлена в електронному науково-технічному виданні «Arc ГІС часопис» осінь 2023 №6.

З метою увічнення пам'яті загиблих захисників нашої держави за відстоювання свободи, незалежності і територіальної цілісності її кордонів перед збройною агресією російської федерації, враховуючи численні звернення сімей і рідних загиблих, депутатів Сумської міської ради, представників свідомої громадськості, за дорученням Сумської міської військової адміністрації Департамент забезпечення ресурсних платежів розпочав організаційні заходи з підготовки проведення відкритого всеукраїнського архітектурного конкурсу на кращу проєктну пропозицію створення в місті Суми Алеї Слави.

Детальніше

Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області інформує про роботи телефонної «гарячої лінії»