005.jpg

Запрошуємо громадськість міста Суми взяти участь у робочій зустрічі з приводу обговорення проекту рішення виконавчого комітету Сумської міської ради «Про затвердження Положення про організацію сезонної, святкової виїзної торгівлі та проведення ярмарків на території міста Суми», яка відбудеться 30.08.2018 о 10-00 в кабінеті № 59 приміщення виконавчого комітету Сумської міської ради (площа Незалежності,2).

З метою забезпечення реалізації конституційних прав громадян, покращення якості списків виборців, які будуть використовуватися в день проведення виборів, запрошуємо громадян перевірити правильність персональних даних, внесених до Державного реєстру виборців. 

Офіс з просування експорту при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України запрошує українських підприємців 5 вересня 2018 року з 16:00 - 18:00 (м. Київ) дізнатися більше про особливості ексорту до Туреччини під час освітньої події серії Export Talks.

Робоча мова заходу: українська, російська та англійська. Переклад не передбачено.

Реєстрація обов'язкова та відкрита до 27 серпня 2018 року за посиланням  http://bit.do/eutfP

14 серпня 2018 року було перераховано в повному обсязі щомісячну компенсацію за пільгове забезпечення продуктами харчування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи І та ІІ категоріям за липень 2018 року.

Кошти можна отримати в установах банків вже 15 серпня 2018 року.

08 серпня 2018 року була перерахована державна соціальна допомога сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю, тимчасова державна допомога дітям та допомога на догляд за особами з інвалідністю І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу за серпень 2018 року.

Кошти можна отримати в установах банку вже 09 серпня 2018 року.

Відповідно до рішень виконавчого комітету Сумської міської ради від 20.03.2018 № 126 «Про організацію проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку в місті Суми» та від 27.06.2018 № 343 «Про затвердження конкурсної документації та інші організаційні питання проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку в місті Суми» виконавчим комітетом Сумської міської ради оголошено конкурс з призначення управителя багатоквартирного будинку в місті Суми згідно з переліком будинків, в яких не створено об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, співвласники яких не прийняли рішення про форму управління багатоквартирним будинком, та затверджено конкурсну документацію для проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку в місті Суми.

У новій редакції затверджено Порядок призначення, перерахування та проведення страхових виплат, які Фонд соціального страхування України здійснює потерпілим на виробництві та членам їх сімей. Зміни було прийнято правлінням ФССУ 19 липня, постанова набуває чинності 01.10.2018.

Департаментом соціального захисту населення Сумської міської ради було проведено конкурс з визначення програм (проектів, заходів), розроблених міськими громадськими об’єднаннями ветеранів, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з міського бюджету в 2019 році.

27 липня 2018 року проведено відкритий захист конкурсних пропозиції, в рамках другого етапу конкурсу, за адресою: м. Суми, вул. Харківська, буд. 35, каб. 304, який здійснювався керівниками міських громадських об’єднань ветеранів – учасниками конкурсу, або їх уповноваженими представниками.

Всі проекти учасників орієнтовані на мешканців міста Суми (учнів, студентів, ветеранів війни та праці, учасників антитерористичної операції, здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях та членів їх сімей).

Після проведеної, в рамках третього етапу, індивідуальної оцінки сформовано рейтинг конкурсних пропозицій, у якому перше місце посів проект «Поруч по життю» громадської організації «Сумська спілка учасників бойових дій (АТО)», друге – проект «Інтерактивний «Музей історії АТО» вищезгаданої громадської організації, третє – проект «Пам’ятаємо, збережемо, не забудемо» громадської організації «Ковпаківська районна організація ветеранів м. Суми», четверте – проект «Жива пам’ять поколінь» Сумської міської організації ветеранів України.

Рейтинг

Повідомлення про консультативне опитування мешканців міста Суми
в мікрорайоні, обмеженому вулицями Івана Сірка, Харківська та
проспектом Михайла Лушпи

З 1 по 14 серпня 2018 року включно відбудеться консультативне мешканців міста Суми в мікрорайоні, обмеженому вулицями Івана Сірка, Харківська та проспектом Михайла Лушпи.

Опитування проводиться відповідно до рішення Сумської міської ради від 20.06.2018 р. №3593-МР «Про призначення консультативного опитування мешканців міста Суми в мікрорайоні, обмеженому вулицями Івана Сірка, Харківська та проспектом Михайла Лушпи».

На консультативне опитування поставлено наступне запитання:

«Чи підтримуєте ви пропозицію по внесенню до містобудівної документації змін щодо розміщення середньої загальноосвітньої школи, дитячого садочка та парку відпочинку, замість будівництва нових багатоквартирних будинків в мікрорайоні, обмеженому вулицями Івана Сірка, Харківська та проспектом Михайла Лушпи?»

Для організації консультативного опитування та вивчення й узагальнення його результатів створено спеціальну комісію у складі:

 • Лантушенко Дмитра Сергійовича – голова комісії;
 • Бутенко Анатолія Федоровича;
 • Зименко Олександр Вікторович;
 • Луценко Лідії Андріївни;
 • Нікітенко Валентини Іванівни;
 • Максименко Андрія Олександровича;
 • Іванова Віталія Олександровича;
 • Владимирова Віталія Олександровича;
 • Кацяри Яни Анатоліївни;
 • Яненко Наталії Григорівни;
 • Базіля Романа Володимировича;
 • Томашевського Антона Анатолійовича.

Опитування відбуватиметься серед повнолітніх громадян України, які зареєстровані відповідно до встановлених правил реєстрації в мікрорайоні, обмеженому вулицями Івана Сірка, Харківська та проспектом Михайла Лушпи.

Опитування має бути проведене за поіменними відкритими опитувальними списками по місцю проживання учасників опитування або у формі відкритого голосування на зборах мешканців.

 

У провадженні Сумського окружного адміністративного суду знаходиться справа № 1840/2498/18 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Сервіс-Маркет» Сумської міської ради, третя особа: управління архітектури та містобудування Сумської міської ради, про визнання протиправним та скасування пункту 11 рішення Сумської міської ради від 20.06.2018 № 3593-МР «Про призначення консультативного опитування мешканців міста Суми в мікрорайоні, обмеженому вулицями Івана Сірка, Харківська та проспектом Михайла Лушпи», яким управлінню архітектури та містобудування Сумської міської ради (Кривцов А.В.) заборонено видачу містобудівних умов та обмежень для будівництва нових багатоквартирних будинків в мікрорайоні, обмеженому вулицями Івана Сірка, Харківська та проспектом Михайла Лушпи, до моменту розгляду Сумською міською радою результатів консультативного опитування та затвердження детального плану вказаної території Виконкомом Сумської міської ради.

Судове засідання по справі відбудеться 09 серпня 2018 року об 11:30 год. у відкритому судовому засіданні в приміщенні Сумського окружного адміністративного суду (м. Суми, вул. Г. Кондратьєва, 159, зал. 203). Суддя – Кунець О.М.