002.jpg

Відповідно до рішення конкурсної комісії на зайняття вакантної посади головного лікаря комунальної установи «Сумська міська клінічна лікарня №4», затвердженого Протоколом №1 від 2 травня 2018 року, були визначені кваліфікаційні вимоги та перелік документів, що мають бути подані претендентами на участь у конкурсі.

До 1 червня 2018 року відділом охорони здоров’я приймалися заяви та документи від кандидатів на зайняття вакантної посади головного лікаря комунальної установи «Сумська міська клінічна лікарня №4».

5 червня 2018 року відбулось чергове засідання конкурсної комісії, під час якого було розглянуто подані заяви та документи від претендентів (крім конкурсної пропозиції), вирішено питання про допуск претендентів для участі у конкурсі.
Рішенням конкурсної комісії, затвердженого Протоколом №2 від 5 червня 2018 року, учасниками конкурсу визначені наступні претенденти:

1. Ахтирцева Вікторія Володимирівна;

2. Белай Володимир Станіславович;

3. Сніжко Микола Миколайович;

4. Сухомлин Андрій Олександрович.

Повідомляємо, наступне засідання конкурсної комісії відбудеться 8 червня 2018 року о 10:00 в каб.59 приміщення Сумської міської ради, за адресою м. Суми, майдан Незалежності, 2.

Під час даного засідання конкурсною комісією буде заслухано конкурсні пропозиції учасників, проведено співбесіди та враховано відповідність учасника конкурсу та його конкурсної пропозиції встановленим вимогам.