007.jpg

Повідомляємо, що з метою дотримання вимог підзаконних актів, які розроблені Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та проходять процедуру обговорення, рішенням виконавчого комітету Сумської міської ради від 01.08.2018 № 404 внесено зміни до рішення від 27.06.2018 № 343 «Про затвердження конкурсної документації та інші організаційні питання проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку в місті Суми», яким перенесено кінцевий строк подання конкурсних пропозицій на 30.10.2018 до 16:00, а дату та час розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями – на 31.10.2018 о 8:00.

04.09.2018 набрав чинності наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 27.07.2018 № 190 «Про затвердження Обов’язкового переліку робіт (послуг), витрати на які включаються до складу витрат на утримання багатоквартирного будинку та прибудинкової території». Розміщений для громадського обговорення на офіційному веб-сайті цього Міністерства проект наказу «Про Зміни до Порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку» передбачає право організатора конкурсу не пізніше ніж за сім календарних днів до закінчення строку подання конкурсних пропозицій внести зміни до конкурсної документації, про що повідомити протягом трьох робочих днів усіх учасників конкурсу, яким надіслано конкурсну документацію.

На виконання вимог чинних нормативних актів розміщуємо оновлене оголошення про проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку в місті Суми. У разі внесення змін до конкурсної документації вони будуть доведені до всіх учасників конкурсу, яким надіслано конкурсну документацію.

Детальна інформація про умови проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку в місті Суми за посиланням.