Друк
Перегляди: 791

3 метою сприяння розвитку конкуренції та дотримання вимог чинного законодавства, відділ охорони здоров'я Сумської міської ради проводить відбір суб'єктів господарювання, які у 2019 році будуть здійснювати на території міста Суми відпуск препаратів інсуліну на підставі пільгових рецептів.

Суб’єкти господарювання повинні відповідати вимогам ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів), затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2016 р. № 929, а також іншим законодавчим нормам, пов'язаних з відпуском лікарських засобів за рецептами лікарів.

Даним суб'єктам господарювання необхідно подати заяву про бажання взяти участь у відпуску препаратів інсуліну на підставі пільгових рецептів, та наступні документи:

1. Завірену копію ліцензії на право здійснення діяльності з реалізації лікарських засобів;
2. Копії договорів з постачальниками по повному асортименту препаратів для осіб, хворих на цукровий та нецукровий діабет;
3. Підтвердження наявного кваліфікованого персоналу для приймання, обліку, контролю якості та відпуску препаратів інсуліну;
4. Підтвердження наявності технічного забезпечення для ведення єдиного електронного реєстру відпущених лікарських засобів для хворих на цукровий та нецукровий діабет;
5. Гарантійне зобов’язання щодо забезпечення вимог «холодового ланцюга» при отриманні, зберіганні, транспортуванні та відпуску препаратів інсуліну: наявність приміщень з холодильними камерами чи холодильниками; наявність спеціалізованого автотранспорту;дотримання, а також вимог постанови Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2008 р. № 955 «Про заходи щодо стабілізації цін на лікарські засоби і вироби медичного призначення» під час встановлення відпускних цін на препарати.

Крім того, суб’єктами господарювання можуть бути подані документи, які вказують на попередній досвід роботи з реалізації пілотних проектів або виконання аналогічних програм.

Прийом документів проводиться за адресою м. Суми, вул. Леваневського, 26, відділ охорони здоров'я Сумської міської ради у строк до 11.01.2019 року (включно).