005.jpg

Розпочався конкурс «Лейпцизька премія інтегрованого розвитку міст-2017!»

Тема цьогорічної «Лейпцизької премії» — комфортні для життя міста в Україні. Участь у конкурсі можуть взяти українські міста та громади, адміністративно-територіальні одиниці, спілки, комунальні підприємства, комерційні підприємства, громадські організації, які мають цікаві проекти інтегрованого міського розвитку за даною темою, що були реалізовані протягом останніх чотирьох років.

Конкурс «Лейпцизька премія» має мотивувати українські міста використовувати методику сталого розвитку та шляхом участі в конкурсі ділитись своїми проектами з широким колом громадськості.

Конкурс «Лейпцизька премія» оголошено в рамках співпраці між Мінрегіоном та Міністерством навколишнього середовища, охорони природи, будівництва та ядерної безпеки Федеративної Республіки Німеччина (BMUB) за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

Свої ідеї та проекти міського розвитку надсилайте на офіційну адресу GIZ у Києві (вул. Крутий узвіз, 5) до 1 листопада 2017 року до 18.00.

Необхідний пакет документів для участі у конкурсі:

- Формуляр з описом проекту та перспективи реалізації наступних його фаз (українською та англійською мовами), який можна завантажити за посиланням: www.nationale-stadtentwicklungspolitik.de/leipzig-preis-2017;

- Плакат проекту: проект необхідно наглядно зобразити з використанням фотографій, планів, ескізів з короткими описами або інших графічних зображень - вертикальний плакат формату DIN A0 (висота 118.9 см, ширина 84.1 см).

- Зменшений плакат проекту формату DIN A3 (42 см x 29,7 см).

- Кошторис, який має описувати основні позиції використання коштів за їх видами (персонал, товари, друк та ін.) для реалізації наступної фази проекту.

Тексти та плакати проекту подаються виключно українською та англійською мовами в паперовому та цифровому форматах на диску або флешці. Використані зображення мають також бути подані в достатній для друку якості (300 dpi) і збережені окремо.

За додатковими питаннями звертайтеся за електронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 10 жовтня 2017 р.

Усі питання та відповіді будуть опубліковані для відома усіх учасників конкурсу на сторінці: www.nationale-stadtentwicklungspolitik/leipzig-preis-2017.

Також слідкуйте за новинами на офіційній сторінці премії у Facebook: www.facebook.com/leipzigpreisukraine.