003.jpg

У рамках проекту "Посилення участі громадськості в реалізації вимог ЄС щодо технічного регулювання" відбудеться семінар-тренінг на тему «Реалізація вимог ЄС щодо технічного регулювання в Україні (аграрний сектор, харчова промисловість, туризм)». Проект реалізується під егідою Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду "Відродження" в межах грантового компоненту проекту "Громадська синергія" (http://www.irf.ua/programs/eu/civicsynergy).

Дата та місце проведення: 11 – 12 грудня 2017 року  місто Суми,  Конгрес-центр СумДУ (ауд.101) за інформаційної підтримки Сумського державного університету.

Семінар присвячений практичним питанням сертифікації продукції, розвитку туристичних кластерів, залучення додаткових коштів для свого бізнесу та участі у грантових програмах ЄС.

До участі запрошуються місцеві підприємці, представники громадських організацій та органів влади, освітяни. Спікерами заходу виступлять експерти у сфері технічного регулювання із міст Київ та Львів. Участь в заході – безкоштовна.

Учасники забезпечуються роздатковими матеріалами, кава-паузами та обідом. Учасники з інших міст забезпечуються готелем. За результатами заходу учасники отримають сертифікати.

Окремі думки, висловлені в матеріалах або озвучені на заході, є особистою позицією авторів/спікерів і необов'язково відображають точку зору Європейського Союзу та Міжнародного фонду "Відродження".

Деталі за посиланням: https://goo.gl/xPL9Kx