004.jpg

Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення нагадує жителям Сумської міської тергромади про відповідальність за спалювання сухої рослинності чи її залишків.

У неділю, 3 липня, в Сумах народилося восьмеро дітей.

У Сумах завершилися мовні онлайн-курси з української, які проходили протягом травня–червня за ініціативи Центру професійного розвитку педагогічних працівників.

Директор Департаменту фінансів, економіки та інвестицій Світлана ЛИПОВА взяла участь у нараді з питань діяльності індустріальних парків.

Департамент соціального захисту населення інформує про те, що внутрішньо переміщені особи також мають право на житлову субсидію.

З 27 по 30 червня жителям старостинських округів Сумської міської територіальної громади видали 1803 продуктові набори від держави, що були сформовані з отриманих спеціально для цього товарів.

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО взяв участь у засіданні Ради з відновлення та розвитку Сумської області, де обговорювалася стратегія економічного розвитку Сумщини.

У середу, 29 червня, в Сумах народилася одна дитина.

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО взяв участь в урочистому нагородженні Почесними грамотами «Ордену святого Пантелеймона».

У вівторок, 28 червня, в Сумах народилося п'ятеро дітей.