0012.jpg

Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення з посиланням на обласний центр з гідрометеорології повідомляє, що в ніч на середу, 8 квітня, в Сумах очікуються заморозки на поверхні грунту.

У зв’язку з запровадженням у державі карантину, відбулись зміни в законодавстві у сфері соціального захисту населення.

Агенція промоції «Суми» створила добірку рубрик у мережі Facebook, які допоможуть розбавити дозвілля сумчан під час карантину.

У Сумах одужала перша пацієнтка з коронавірусом. Про це в соціальній мережі Facebook повідомив міський голова Олександр ЛИСЕНКО.

Департамент соціального захисту населення роз'яснює, хто має право отримати одноразову «карантинну» грошову допомогу.

КП «Міськводоканал» роз’яснює сумчанам як передати результати повірки лічильників та як діяти, якщо термін повірки припав на час карантину.

На виконання розпорядження міського голови Олександра ЛИСЕНКА з вівторка, 7 квітня, мобільні групи з числа представників тимчасової комісії з ліквідації стихійної торгівлі, контролю за благоустроєм здійснюватимуть рейди з припинення діяльності незаконних торгових точок.

Під час що понеділкової апаратної наради міський голова Олександр ЛИСЕНКО доручив керівництву відділу охорони здоров'я терміново опрацювати питання ремонту наявних в лікарнях Сум апаратів ШВЛ, придбання нових і забезпечення лікарень кисневими концентраторами для лікування хворих на COVID-19.

Сумчани старше 60 років із понеділка, 6 квітня, зобов’язані бути вдома та відкласти дачні роботи.

Міське управління ГУ Держпродспоживслужби в Сумській області продовжує працювати та виконувати покладені на нього завдання і функції в умовах обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), а саме здійснювати державну реєстрацію потужностей операторів ринку.