007.jpg
Сайт працює в тестовому режимі

21 жовтня виповнюється 70 років операції «Захід». Це одна з наймасовіших і короткотермінових сталінських депортацій цивільного населення Західної України з метою знищення «соціальної бази» українського визвольного руху.

У міжнародний день боротьби з раком молочної залози, у міській клінічній лікарні № 1 сумчанки мали можливість отримати консультацію лікаря та пройти обстеження на цифровому мамографічному апараті.

Відділ транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг роз’яснив ситуацію, що склалася навколо тарифів на проїзд.

У четвер, 19 жовтня, структурні підрозділи міської ради, комунальні та обслуговуючі організації міста, суб’єкти господарювання вчились долати можливі наслідки несприятливих погодних умов осінньо-зимового періоду 2017 – 2018 років.

У п’ятницю, 20 жовтня, в Сумах відбудеться акція, спрямована на профілактику раку молочної залози під гаслом «Потурбуйся про себе».

Цього року на оздоровлення дітей у літній період з міського бюджету виділили майже 8 мільйонів гривень.

Витік аміаку, що стався у промисловій зоні Сум, не становить загрози для життя та здоров’я людей.

Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення з посиланням на обласний центр з гідрометеорології повідомляє, що у четвер, 19 жовтня, по місту Суми та області очікується туман.

Назвавшись працівником поліції, під приводом непритягнення сина до кримінальної відповідальності, зловмисник виманив у сумчанки всі наявні у неї заощадження.

У Сумах поліція затримала двох чоловіків, які обкрадали дачні будинки сумчан.