0012.jpg

Управління освіти і науки інформує про організацію освітнього процесу в закладах Сумської міської територіальної громади в найближчий період.

Відділ із питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення провів інструктивні заняття з особовим складом чотирьох номерних постів радіаційного та хімічного спостереження щодо порядку організації радіаційного та хімічного спостереження на території Сум.

У Сумському міському територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки провели інструкторсько-методичне заняття для викладачів предмета «Захист України».

У зв’язку з різким загостренням епідситуації з захворюваністю на COVID-19 відновлено роботу Центру масової вакцинації на базі ТЦ «Епіцентр».

Представників сектору культури та креативних індустрій запрошують взяти участь у грантах міжнародної співпраці від «House of Europe».

Управління охорони здоров'я інформує щодо ситуації із захворюваністю на COVID-19 у Сумській міській територіальній громаді.

Педагоги з Сум взяли участь у ХІІ Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності для вчителів-україністів «Соняшник-учитель»–2021, де здобули перемоги.

У п'ятницю, 22 жовтня, у зв'язку з проведенням Хресної ходи на честь чудотворної ікони Божої Матері «Шпилівської прозренної» в Сумах тимчасово обмежать рух транспорту.

У зв’язку з запровадженням з 23 жовтня на Сумщині червоного рівня епідемічної небезпеки Центри обслуговування клієнтів ТОВ «Енера Суми» перейдуть на дистанційний режим.

Керуючий справами виконавчого комітет Юлія ПАВЛИК та начальник відділу транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг Сергія ЯКОВЕНКО зустрілися з приватними перевізниками для обговорення питань, які стосуються надання транспортних послуг з перевезення пасажирів на міський автобусних маршрутах.