002.jpg

До Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана, які відзначаються 1 жовтня, у Сумах збиратимуть благодійну допомогу.

Жителів Сумської міської ТГ просять долучитись до всеукраїнського онлайн-опитування щодо майбутнього електронного кабінету пацієнта.

Департамент соціального захисту населення та КУ «Сумський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Берегиня» отримають кошти від донорів на створення Соціального простору для вразливих верств населення.

У вівторок, 26 вересня, в Сумах попрощаються з власником однойменного бренду Петром Сорокою.

Начальник відділу транспорту, зв'язку та телекомунікаційних послуг Сергій ЯКОВЕНКО доповів очільнику міської ТГ Олександру ЛИСЕНКУ про роботу міського пасажирського транспорту минулого тижня.

Містянам пропонують ознайомитися з антивоєнним проєктом «Патріотичний АРТплакат» у стилістиці традиційних українських розписів, до якого долучилися й сумчани.

Минулого тижня фахівці піротехнічної служби Державної служби України з надзвичайних ситуацій виявили на території Сумщини та знищили 20 вибухонебезпечних предметів.

Начальник управління охорони здоров'я Олена ЧУМАЧЕНКО під час апаратної наради при очільнику Сумської міської ТГ Олександрові ЛИСЕНКУ доповіла про ситуацію в галузі.

Протягом тижня в КНП «Клінічний перинатальний центр Пресвятої Діви Марії» народилося 25 дітей.

Обласний центр з гідрометеорології повідомляє про те, що на території Сумської області збережеться надзвичайна пожежна небезпека (5-й клас).