007.jpg

Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення здійснив контроль проведення спеціального об’єктового тренування з питань цивільного захисту на КП «Міськводоканал».

Сумчани з почестями зустріли 15-й окремий мотопіхотний батальйон, який повернувся до пункту постійної дислокації після виконання військового завдання в зоні проведення ООС.

Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення з посиланням на обласний центр з гідрометеорології повідомляє що в суботу, 20 квітня, в Сумах приморожуватиме.

Заступник міського голови Альона ДМІТРЄВСКАЯ та працівники Служби у справах дітей зробили внесок у скриньку XIV Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця».

Відбулося засідання координаційної ради з питань сімейної політики, протидії домашньому насильству при виконавчому комітеті під головуванням заступника міського голови Альони ДМІТРЄВСКОЙ.

Агенція промоції «Суми» запрошує сумчан та гостей міста на перегляд драматичного фільма «Донбас».

Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення з посиланням на обласний центр з гідрометеорології повідомляє що у п’ятницю, 19 квітня, в Сумах характер погоди істотно не зміниться.

У неділю, 5 травня, місто прийматиме міжнародний напівмарафон – «Суми Нова Пошта напівмарафон».

У Сумах відбувся І (міський) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Викладач дитячої музичної школи № 4 Тетяна БАГАЄВА організувала та провела концерт учнів класу в актовій залі школи № 19.