006.jpg
Сайт працює в тестовому режимі

У вівторок, 12 грудня, в приміщенні центральної міської бібліотеки ім. Т. Г. Шевченка відбувся щорічний концерт викладачів дитячої музичної школи № 3 «Музичний вернісаж».

У рамках Всеукраїнського тижня права стартував соціально-просвітницький проект «Вірю в майбутнє України», який покликаний розвивати соціальну свідомість та виховувати відповідальність у громадян з молодого віку.

Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення з посиланням на обласний центр з гідрометеорології повідомляє, що у четвер, 14 грудня, в Сумах та області очікується туман.

Міжнародна організація з міграції (МОМ) за фінансової підтримки Уряду Об’єднаного Королівства Великої Британії та Північної Ірландії розпочинає проект допомоги з працевлаштування та самозайнятості внутрішньо переміщених осіб та місцевих жителів, в тому числі учасників бойових дій та осіб, які належать до уразливих категорій населення.

Особи з інвалідністю, які зареєстровані в Сумах та потребують забезпечення технічними засобами реабілітації, мають звертатись із даного питання до департаменту соціального захисту населення.

У рамках Всеукраїнського тижня права для учнів 9-х класів школи № 15 сумські поліцейські провели уроки правового виховання.

У вівторок, 5 грудня, Служба у справах дітей провела чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

На веб-порталі «Єдина система місцевих петицій» зареєстровані нові петиції.

У Конгрес-центрі СумДУ відбувся круглий стіл, під час якого обговорили інструменти та механізми правової освіти громадин.

У Сумах відбувся загальноміський військово-патріотичний захід «Один день в армії».