005.jpg

У середу, 18 квітня, бібліотекарі юнацького відділу бібліотеки-філії № 1 провели для учнів 8 класу школи № 26 захід на тему «Крим: шлях крізь віки».

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО зустрівся з Президентом благодійного об’єднання «Help Point Sumy» Маріанне ПІФФАРЕТТІ, директором Сумського обласного благодійного фонду «Хельвеція» Миколою РЕЗНІКОМ, аби обговорити перспективи співпраці у питанні надання гуманітарної допомоги зі Швейцарії у поточному та наступному роках.

Постійно діюча комісія з питань перевірки організації харчування дітей у закладах освіти міста у четвер, 19 квітня, вивчала, як це зроблено у школах № 17, № 23.

Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення з посиланням на обласний центр з гідрометеорології повідомляє що у вівторок, 24 квітня, в Сумах та області різких змін погоди не очікується.

У середу, 18 квітня, на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 22 імені Ігоря Гольченка пройшла І міська мультимедійна математична олімпіада.

У Сумах під час міського етапу Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок» обрали найкращі роботи сумських школярів, які боротимуться за перемогу вже під час Всеукраїнського етапу.

Два дні поспіль, 16 – 17 квітня, на базі навчально-наукового інституту права СумДУ проходив IІ відкритий міський турнір з історії.

Департамент соціального захисту населення здійснив абонентам ТОВ «Сервісресурс» та ТОВ «А-Муссон» перерахунок субсидії у зв’язку з підвищенням тарифу на послугу з вивезення побутових відходів.

Представники гуманітарної місії, котрі доправляли до Сум 25-й вантаж від благодійного фонду «Help-Point Sumy», сьогодні побували на комунальному підприємстві «Електроавтотранс» і ТОВ «Керамейя».

У середу, 18 квітня, в читальному залі бібліотеки філії № 1 відбулося засідання клубу «Надія» на тему «Обери здоров’я, обери життя».