005.jpg

З січня за оформленням всіх видів соціальної допомоги, субсидій та компенсацій мешканці Битицького, Великочернеччинського та Стецьківського старостинських округів, які приєднались до Сумської міської територіальної громади мають звертатися до департаменту соціального захисту населення Сумської міської ради.

КНП «Центральна міська клінічна лікарня» запрошує жінок віком від 50 років і старше пройти безкоштовну гістероскопію.

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО наголосив керівникам підприємств та організацій на їхній особистій відповідальності за дотримання карантинних вимог на об’єктах та за порушення.

В управлінні освіти і науки нагадують, реєстрація осіб для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні триває до 19 січня включно.

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО під час щопонеділкової апаратної наради наголосив на необхідності продовження роботи пунктів обігріву в лікарнях і бібліотеках до завершення зими та на дотриманні там карантинних вимог.

З початку січня стартувала кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2020 року.

16 січня набула чинності ст. 30 Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», яка зобов'язує усіх постачальників послуг в Україні обслуговувати громадян винятково державною мовою.

Заступник міського голови Віра МОТРЕЧКО вклонилась пам’яті кіборгів, які загинули під час виконання військового обов’язку, захищаючи Донецький аеропорт.

До банківських установ перераховано кошти для виплати пільг та житлових субсидій за грудень минулого року.

У Сумах віддали шану загиблому шість років тому молодшому сержанту Ніколаєві Ніколаєнку.