007.jpg

ГО «Сумський бабський батальйон – ТИЛ» передала генератори закладам медицини та освіти, добровольчим формуваннями сумської громади.

Під час сесії міської ради очільник Сумської ТГ вручив посвідчення «Почесний громадянин м. Суми» (посмертно) рідним чотирьох сумчан, які минулого року героїчно загинули, захищаючи місто від військового наступу рф.

У Сумах нагородили переможців і призерів конкурсів, проведених у рамках Всесвітньої акції «Година Землі – 2023».

Обласний центр з гідрометеорології повідомляє про те, що у зв’язку з проходженням активного холодного атмосферного фронту та надходженням арктичного повітря, з середи, 29 березня, в Сумах очікується зниження температури повітря.

Мешканці громади можуть обрати варіант адресних покажчиків з трьох запропонованих.

Обласний центр з гідрометеорології повідомляє, що у вівторок, 28 березня, в Сумах очікується поривчастий вітер.

Асоціація міст України стурбована тим, що з прийняттям проєкту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування сфери містобудівної діяльності» № 5655 буде обмежено права місцевого самоврядування контролювати будівництво.

Управління охорони здоров'я інформує щодо ситуації з захворюваністю на COVID-19 у Сумській міській територіальній громаді.

Начальник управління охорони здоров'я Олена ЧУМАЧЕНКО під час апаратної наради при очільнику Сумської міської ТГ Олександрові ЛИСЕНКУ доповіла про ситуацію в галузі.

Протягом тижня в Сумах народилося 33 дитини.