001.jpg

Сьогодні з Сум до Авдіївки вперше вирушив кровомобіль, який забезпечує благодійними компонентами крові тамтешню міську лікарню, на базі якої розміщується найбільший у зоні АТО стабілізаційний центр, що надає медичну допомогу пораненим бійцям.

Представники Сумської міської ради відвідали Вінницю, аби там збагатитись досвідом своїх колег.

У рамках робочого візиту на Сумщину Прем’єр-міністр України Володимир ГРОЙСМАН провів робочу зустріч з представниками бізнесових кіл міста та області.

Сьогодні Прем’єр-міністр України Володимир ГРОЙСМАН під час робочого візиту до Сум вручив обласній клінічній лікарні сертифікат на сучасний ангіограф. Ще один подібний апарат до кінця року місто придбає самостійно.

Податківці просять сумчан завчасно потурбуватись про отримання картки платника податків для школярів, які реєструватимуться для участі в ЗНО.

З нагоди Міжнародного дня рідної мови працівники бібліотечних закладів Сум провели для дітей низку навчально-пізнавальних заходів.

У рамках проведення всесвітньої кампанії «Година Землі», яку увесь світ цього року відзначає 24 березня, сумську малечу запрошують до участі у конкурсі дитячих малюнків «Як я можу допомогти Землі?».

Сьогодні адміністрація комунального підприємства «Електроавтотранс» провела чергові інструктивні збори водійського складу автотранспортних засобів.

Відділ торгівлі, побуту та захисту прав споживачів у межах наданих повноважень щодня розглядає скарги та звернення громадян з питань захисту прав споживачів та порушень правил торговельного обслуговування в об’єктах торгівлі, закладах ресторанного господарства, підприємствах побутового обслуговування населення та ринках міста.

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО дав управлінню освіти і науки два дні на те, аби там визначились, чи потрібно оголошувати загальноміський карантин.