002.jpg

Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення з посиланням на обласний центр з гідрометеорології повідомляє, що в Сумах на вихідних збережеться прохолодна погода.

Наступної п’ятниці, 25 вересня, у Сумах відбудеться майстер-клас «Джазова майстерня – 2020» за участі лауреатів IV фестивалю «Джаз – Вітраж», повідомляє відділ культури.

Міський центр дозвілля молоді запрошує сумчан відзначити Всесвітній день прибирання, який цього року припадає на 19 вересня, чепурінням відомих у Сумах місць.

У Сумах в управлінні з питань праці підбили підсумки першого півріччя щодо стану погашення суб’єктами господарювання міста заборгованості із заробітної плати.

КУ Сумський НВК №41 «Райдуга» здобув перемогу у номінації «Кращий кабінет початкових класів ЗСО – 2020», – повідомляє управління освіти і науки.

Міський центр дозвілля молоді запрошує молодь віком від 18 до 35 років у піший похід річкою Південний Буг та Радоновим озером.

Центр учасників бойових дій долучився до міжнародної ініціативи, яку підтримують у більш ніж 50 країнах світу – Тижня освіти для дорослих, та провів соціальну акцію «Покращуй свою грамотність».

На полігоні військової частини А1476, відбулись спортивні змагання зі стрільби зі стрілецької зброї.

Зараз на ВАТ «Selmi» обліковуються кошти, отримані від продажу частини майна підприємства-банкрута.

Департамент соціального захисту населення роз’яснює студентам, які навчаються на денній формі, особливості отримання субсидії на відшкодування оплати за проживання в гуртожитку.