002.jpg

З березня сумчани, які з минулого року користуються субсидією на житлово-комунальні послуги, отримуватимуть її готівкою.

З нагоди 210-ї річниці з дня народження видатного німецького композитора-романтика Фелікса Мендельсона-Бартольді викладачі дитячої музичної школи № 1 організували творчий вечір.

Заступник міського голови Альона ДМІТРЄВСКАЯ та начальник Служби у справах дітей Валерія ПОДОПРИГОРА відвідали прийомну сім’ю Іванющенків, яка в цьому році відзначає п’ять років з часу створення.

У закладах загальної середньої освіти міста провели тиждень військово-патріотичного виховання з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

У Сумах вчергове Школа «Педагогіка здоров’я» зібрала освітянську спільноту міста на методичний майданчик.

У Сумах відкрились курси української мови для дорослих, де навчання здійснюється на безоплатній основі.

Світлій пам'яті Героїв Небесної Сотні в закладах міської централізованої бібліотечної системи пройшли заходи, присвячені вшануванню подвигу українців, загиблих під час Революції Гідності.

Центральна міська бібліотека ім. Т. Г. Шевченка представляє виставку вишитих рушників «Творіння рук, душі і серця».

У Сумах завершився міський етап «Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку та робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну і техногенну тематику».

Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення з посиланням на обласний центр з гідрометеорології повідомляє, що у четвер, 21 лютого, в Сумах очікується сильний вітер.