0010.jpg

Працівники відділу торгівлі, побуту та захисту прав споживачів надали консультативну допомогу суб’єктам господарювання на території Великочернеччинського старостинського округу.

Управління охорони здоров'я інформує щодо ситуації із захворюваністю на COVID-19 у Сумській міській територіальній громаді.

Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення розробив карти найпростіших укриттів та захисних споруд цивільного захисту в місті Суми.

Центр професійного розвитку педагогічних працівників провів освітній дайджест «Розвиток критичного мислення молодших школярів» для 53 учителів початкових класів.

Головним тренером ФК «Суми» призначено Євгена ЯРОВЕНКА, а його асистентом став Володимир ГОРІЛИЙ.

У Сумському міському центрі дитячої хірургії, ортопедії та травматології, який діє на базі КНП «Дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди», почали надавати цілодобову ургентну хірургічну допомогу дітям до 18 років.

За ініціативи адміністрації Сумського багатопрофільного навчально-реабілітаційного центру № 1 відбулося навчання для фахівців, які працюють з дітьми з розладами аутистичного спектра.

Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення з посиланням на обласний центр з гідрометеорології повідомляє, що в п’ятницю, 21 січня, в Сумах очікуються сильний вітер і сніг.

Сумська освітянка здобула перемогу в ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу «Нові технології у новій школі».

Управління охорони здоров'я інформує щодо ситуації із захворюваністю на COVID-19 у Сумській міській територіальній громаді.