006.jpg

Очільник Сум Олександр ЛИСЕНКО взяв участь у круглому столі «Разом з Україною: механізми взаємодії органів місцевої та регіональної влади у воєнний час».

У середу, 6 липня, в Сумах народилося п'ятеро дітей.

Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення з посиланням на обласний центр з гідрометеорології повідомляє, що у четвер, 7 липня, в Сумах очікуються грози та шквали.

Управління з питань праці надає консультації роботодавцям та працівникам щодо новацій у законодавстві на час воєнного стану.

У вівторок, 5 липня, секретар міської ради Олег РЄЗНІК, як один із членів Ради з молодіжних питань при Президентові України, взяв участь у її засіданні.

Литовська Асоціація постачальників води допоможе сумському водоканалові з необхідним обладнанням та матеріалами, сприятиме обміну досвідом кращими практиками.

Відділ у справах надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення нагадує жителям сумської громади щодо дій у разі виявлення вибухонебезпечних предметів.

У вівторок, 5 липня, в Сумах народилося четверо дітей.

З нагоди нового спільного освітнього проєкту Почесний консул Азербайджанської Республіки у м. Харків Афган САЛМАНОВ передав необхідну техніку Сумській гімназії № 1.

Управління з питань праці надає консультації роботодавцям та працівникам щодо новацій у законодавстві на час воєнного стану.