001.jpg

Відбулось засідання комісії по розгляду заяв громадян з питань призначення житлових субсидій, пільг та державної соціальної допомоги під головуванням заступника міського голови Альони ДМІТРЄВСКОЙ.

Члени комісії розглянули питання призначення житлових субсидій, припинення надання раніше призначених субсидій, надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та про включення до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, інформації про фактичне місце проживання пільговика.

За результатами засідання комісії надано житлові субсидії 180 домогосподарствам, відмовлено шести домогосподарствам, 189 домогосподарствам припинено надання раніше призначеної житлової субсидії з різних причин, зокрема – за заявами громадян, у зв’язку зі смертю заявників та зміною місця проживання.

Крім того, трьом сім’ям надано дозвіл на призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та по заявам п’яти пільговиків прийнято рішення про включення до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, інформації про їх фактичне місце проживання.