0012.jpg

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО спільно з першим заступником Володимиром ВОЙТЕНКОМ і заступником Альоною ДМІТРЄВСКОЮ пообіді у середу оглянули оновлені кабінети Центру обслуговування учасників бойових дій, учасників АТО та членів їх сімей.

Наразі установа щодня надає послуги в середньому 40 особам. За ініціативи міського голови на оновлення приміщень та закупівлю необхідного обладнання було виділено понад 6 млн гривень.

«Наш Центр є кращим у країні, і це не гучні слова, а дійсність, - зазначив Олександр Лисенко. – Подібний заклад є у Львові, проте там він розташований не окремо, а займає прилегле до іншої будівлі приміщення. Ми спільно з депутатами міської ради робимо все для того, щоб сумські бійці та члени їхніх родин отримували максимально якісні послуги, медичні також».

Міський голова зазначив, що з цією метою вже підготовано пакет документів для того, щоб міська клічна лікарня №1 вкючила Центр до своєї ліцензії на надання медичних послуг.

«Після того, як буде отримана ліцензія, в міському Центрі АТО бійців зможуть оглядати фізіотерапевт, невропатолог та психотерапевт. Ці послуги учасникам антитерористичної операції надаватимуться безкоштовно», - наголосив керманич міста.

«Заклад повністю обладнаний для того, щоб воїни АТО та члени їхніх родин почували себе комфортно. У Центрі вони можуть не лише фізично оздоровитися, а й отримати консультації юристів щодо надання пільг, виділення земельних ділянок чи з інших питань», – сказав Володимир Войтенко.

За словами профільного заступника очільника міста Альони Дмітрєвскої, реконструкція відбулась саме у тих кабінетах, де надаватимуть послуги лікарі. Вона зауважила, що всі приміщення обладнані згідно з нормативами.

Посадовці оглянули відремонтовані кабінети, де встановлено сучасне обладнання, спортивний, тренажерний зал та кімнати для дозвілля. Міський голова зауважив, єдине, що лишається зробити – ліфт. Цього року вже буде виготовлена проектна документація на його облаштування.

Окрім цього очільник міста доручив Альоні Дмітрєвській опрацювати питання створення в Центрі робочого місця для праціника ЦНАПу, який би надавав відповідні послуги, як відвідувачам установи, так і жителям мікрорайону.