006.jpg

Про це нагадала начальник управління освіти і науки Антоніна ДАНИЛЬЧЕНКО під час апаратної наради при міському голові.

Реєстрація стартує о 12.00 та триватиме до 4 березня 2016 року.

Антоніна Данильченко порадила, зважаючи на стислі терміни, якнайшвидше розпочинати процедуру реєстрації.

У 2016 році для вступу до вищого навчального закладу (ВНЗ) абітурієнти подають сертифікати ЗНО лише 2016 року. Кожен учасник ЗНО має право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів. Основну сесію ЗНО буде проведено з 5 травня до 17 червня, додаткову – з 14 червня до 4 липня.

Цьогоріч випускники загальноосвітніх навчальних закладів (ЗНЗ) 2016 року, створюючи реєстраційну картку, мають вказати назви навчальних предметів (українська мова, математика або історія України), із яких їм будуть зараховані результати ЗНО як оцінки за державну підсумкову атестацію (ДПА).

Випускник може пройти ЗНО і з математики, і з історії України, проте оцінку за ДПА буде зараховано лише з одного предмета.

З 12.00 год. 1 лютого за допомогою спеціальної програми, розміщеної на офіційному сайті Українського центру оцінювання якості освіти, охочі взяти участь у ЗНО зможуть сформувати та роздрукувати бланк реєстраційної картки. Особи, які не мають змоги зробити це самостійно, можуть звернутися до пункту реєстрації. Для випускників ЗНЗ 2016 року пункти реєстрації створено за місцем їхнього навчання.

Після оформлення реєстраційної картки майбутній учасник ЗНО має сформувати комплект реєстраційних документів. Реєстраційні документи випускники ЗНЗ 2016 року подають до закладу, в якому навчаються.

Випускники минулих років та учні (слухачі, студенти) професійно-технічних, ВНЗ надсилають пакет реєстраційних документів на адресу регіонального центру, указану в контрольно-інформаційному листі. Реєстраційні документи бажано надсилати рекомендованим листом.

Особа, яка успішно пройшла реєстрацію, отримає від регіонального центру сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання, інформаційний бюлетень та реєстраційне повідомлення учасника ЗНО. Ці документи будуть надіслані випускникам ЗНЗ 2016 року за адресою закладу, де вони навчаються. Випускникам минулих років та учням (слухачам, студентам) професійно-технічних, ВНЗ – за адресою, указаною під час реєстрації.

Повідомлення про результати реєстрації осіб, які не вказали адресу в Україні, за якою їм може бути надіслана офіційна кореспонденція, надсилається на електронну адресу, зазначену під час реєстрації.

Зміни до реєстраційних даних можна вносити до 18 березня.

Інформацію про порядок реєстрації та графік проведення ЗНО розміщено на офіційному сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

За інформацією Антоніни Данильченко, у пробному ЗНО цьогоріч вирішили взяти участь 61% випускників загальноосвітніх навчальних закладів міста.

Як зареєструватися для участі в ЗНО – 2016