001.jpg

Найбільша спортивно-патріотична теренова гра України «Гурби-Антонівці» розпочала реєстрацію учасників.

Чекають на 400 молодих патріотів з усієї України. 14-й рік поспіль вони зберуться у лісовому масиві на межі Рівненської та Тернопільської областей на місці найбільшого в історії бою УПА проти НКВС, що стався у 1944 році.

Хлопці і дівчата протягом трьох днів (5-8 травня) виживатимуть у лісі в ході безперервної боротьби за перемогу.

Організатори теренової гри, громадська організація «Молодіжний Націоналістичний Конгрес», переконують, що «таким чином українці єднаються, усвідомлюючи себе частиною нації; загартовуються морально та фізично, часто виходячи за межі можливого».

Учасники попередніх 13-ох ігор уже показали себе на Майдані, сформувавши відому 14-ту сотню Самооборони. Вчорашні випускники «Гурб-Антонівців» – це волонтери мережі «Вільні Люди», яка діє по всій Україні та доправляє допомогу військовим на передову. Хлопці, які були на тереновій грі, нині захищають країну у лавах добровольчих батальйонів та ЗСУ.

Цьогорічна гра присвячена пам’яті багаторічного учасника гри Романа Атаманюка, котрий воював у складі 93-ї ОМБ і загинув у травні 2015 року під Донецьким аеропортом унаслідок мінометного обстрілу.

Детальніше на офіційному сайті теренової гри.