005.jpg

Юних талановитих сумчан запрошують до участі у VІІІ Міжнародному конкурсі-фестивалі дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest», що відбуватиметься 26 травня у Києві.

Захід має на меті показати всю культурну різноманітність України, увібравши самобутність традицій, що передаються від покоління до покоління протягом нашої історії.

Конкурс «Перлина Fest» проводитиме у Колонній залі Київської міської державної адміністрації за сприяння Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Українська асоціація районних та обласних рад» та Київської міської державної адміністрації.

Особливістю конкурсу є те, що молоді українці демонструватимуть звичаї своєї місцевості через сценічну презентацію в таких видах мистецтва, як: танцювальне мистецтво, виконання пісенних творів, оригінальний жанр, інструментальна музика, автентична творчість, а конкурсні дисципліни не обмежуватимуться однією категорією. Окрема номінація конкурсу – «Перлина громади» – особливий твір, який розкриває самобутність культури регіону України.

До участі у заході запрошуються дитячі та молодіжні творчі об’єднання танцювального, пісенного спрямування та оригінального жанру у трьох вікових категоріях: 7–10 років, 11–13 років та 14–17 років.

Більш детальна інформація за телефонами: (044)5864011, (067)5201135 та на офіційному сайті організаторів.