0010.jpg

Три сумські заклади освіти показали найкращі результати у четвертій Всеукраїнській онлайн-олімпіаді від освітнього проєкту «На Урок».

Крім задоволення для учнів, які отримали сертифікати, а також учителів, чиєю нагородою стали свідоцтва про підготовку школярів та поповнення портфоліо, проведення олімпіади допомогло команді «На Урок» зробити цікаві висновки та підрахунки, згідно яких до числа найкращих потрапили НВК № 11 – середній бал 94.83, ССШ № 30 – середній бал 92.19 та ЗОШ № 15 – середній бал 91.39.

Найскладнішими предметами для школярів з Сумщини виявились «Громадянська освіта» (середній бал 62.29) та «Інформатика» (середній бал 62.68), а найлегшими «Я досліджую світ» (середній бал 89.52) та «Трудове навчання» (дівчата) (середній бал 81.35).

«Онлайн-олімпіади – це поєднання сучасних трендів діджиталізації та суспільної ініціативи, що відповідає на нагальні потреби освітян. Не дивно, що онлайн-олімпіади все більше витісняють традиційні змагання між школами, привертаючи увагу вчителів та учнів економією часу, відсутністю витрат, незалежністю підрахунку та можливістю миттєво побачити свій результат», – зазначають організатори.

Тривала олімпіада з 1 жовтня по 8 листопада, і цього разу до активності долучилася майже половина українських шкіл, від яких було зареєстровано понад півмільйона учасників.

Загалом, школярі Сумщини закінчили олімпіаду з середнім балом – 67.06, тоді як по Україні він складає 61.35.