006.jpg

На сумчан та гостей міста чекає насичена програма відзначення новорічних та різдвяних свят.

Структурні підрозділи на чолі з міським головою Олександром ЛИСЕНКОМ активно готують місто до проведення свят та зустрічі нового 2020 року. Детально про новорічно-різдвяні святкові заходи під час брифінгу розповіли заступник міського голови Віра МОТРЕЧКО та начальник відділу культури Наталія ЦИБУЛЬСЬКА.

«Наше завдання, аби відзначення новорічних свят та, безпосередньо, зустріч 2020 року, пройшли на високому організаційному рівні, тому структурні підрозділи міської ради за дорученням міського голови почалися готуватися заздалегідь. Загалом же святкові заходи відбудуться мало не в кожному мікрорайоні міста, але найголовніші та наймасштабніші пройдуть на майдані Незалежності новорічної ночі», – повідомила Віра Мотречко.

Офіційно святкування розпочнеться з 19 грудня. Саме у День Святого Миколая відбудеться відкриття та запалення головної ялинки міста.  Цього ж дня в Агенції промоції «Суми» стартує новорічно-різдвяна виставка Сумської художниці Анни ЧЕРНЕНКО.

Віра Мотречко наголосила: оскільки приходу новорічних свят найбільше чекають найменші жителі міста, для них підготували найбільше сюрпризів.

«Новорічні свята символізують втілення дитячих мрій та віру у диво. А для того, щоб це диво здійснилося, творчі колективи міських закладів культури та освіти підготували для малечі низку вистав, – сказала заступник міського голови. – 18 грудня в Театрі для дітей та юнацтва покажуть казку «Принцеса без горошини», 24 грудня в театрі ім. Щепкіна покажуть казку для дітей «Чарівник країни Оз», а 26 грудня на маленьких сумчан очікують одразу дві новорічні пригоди, – в Палаці культури ПАТ «Сумське НВО» покажуть «Один вдома або Карлсон повертається», а театральний колектив СумДУ прекзентиує «Чарівну книгу казок».

Також, цього року вперше для сумських військовиків, в рамках акції «Військові обереги від Святого Миколая», діти підготують обереги.

Зустріч нового 2020 року розпочнеться на площі Незалежності о 24:00 виступами місцевих виконавців, а завершиться о 3:00 ранку. Прізвище хедлайнера святкової програми поки що залишають у таємниці, але обіцяють, – сумно не буде.

Наразі триває підготовка локацій до свят, новорічну атмосферу у місті створюють і комунальні підприємства, зокрема містян радуватиме святкова ілюмінація на вулицях та прикрашений комунальний транспорт.