002.jpg

Відділ охорони здоров’я інформує про проведені минулого тижня у лікувально-профілактичних закладах міста роботи, спрямовані на ремонти та придбання обладнання.

У КНП «Центральна міська клінічна лікарня» виконували капітальний ремонт електромережі (заміна живлення рентгенівської установки від ввідно-розподільчого пункту); капітальний ремонт приміщень, де розміщуватимуться реабілітаційне відділення, хірургічне відділення та відділення невідкладної медичної допомоги; проводились роботи з утеплення фасаду.

У КНП «Клінічна лікарня № 5» виконували капітальний ремонт системи водопостачання поліклініки, водопостачання харчоблока (мережі гарячого водопостачання та внутрішні роботи); капітальний ремонт хірургічного корпусу (хірургічне відділення № 1 та хірургічне відділення № 3), господарської споруди № 4, покрівлі та приміщення дезкамери-прачки й приміщень поліклініки; капітальний ремонт приміщень для організації надання медичної допомоги хворим з підозрою на гостру респіраторну хворобу COVID-19.

У КНП «Дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди» виконували поточні ремонти (облицювання стін) кабінету ендоскопії (вул. Троїцька, 28) та капітальний ремонт приміщень на другому поверсі (вул. Троїцька, 28); уклали договір на поточний ремонт каналізаційної системи; готували проєктно-кошторисну документацію на капітальні ремонти теплового пункту в підвальному поверсі (вул. Івана Сірка, 3), розробляли проєктно-кошторисну документацію ремонту водолікувального двоповерхового корпусу (вул. Троїцька, 28); уклали угоду на придбання ендоскопічної системи з фібробронхоскопом та на поточний ремонт каналізаційної системи (вул. Троїцька, 28); підписали договір щодо капітального ремонту фасаду консультативно-діагностичного відділення № 2 (вул. Троїцька, 28).

У КНП «Клінічний пологовий будинок Пресвятої Діви Марії» готували проєктно-кошторисну документацію на капітальні ремонти 1–4 поверху жіночої консультації, систем водопостачання, електрозабезпечення та технічного переоснащення систем пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та пожежне спостереження першого поверху жіночої консультації і акушерського відділення, продовжували поточний ремонт приміщень амбулаторії № 2 (вул. Привокзальна, 3 А).