002.jpg

Під час карантинних заходів особливої важливості набуває узгодження інтересів працівників та можливостей роботодавців.

Основним нормативно-правовим актом, яким регулюються виробничі, трудові і соціально – економічні відносини на сьогоднішній день залишається колективний договір.

Колективний договір укладається між роботодавцем та трудовим колективом і набирає чинності від дня його підписання представниками сторін або від дня, зазначеного у ньому. Після закінчення строку дії колективний договір продовжує діяти доти, доки сторони не укладуть новий або не переглянуть чинний, якщо інше не передбачене договором.

Для проведення повідомної реєстрації колективного договору, змін або доповнень до нього суб’єктам господарювання необхідно разом із супровідним листом надати реєструючому органу один їх примірник у вигляді оригіналу паперового документа з прошитими і пронумерованими сторінками або у вигляді оригіналу електронного документа з пов’язаними з ним кваліфікованими електронними підписами, або у вигляді електронної копії оригіналу паперового документа (фотокопії), засвідченої кваліфікованою електронною печаткою.

В період проведення карантинних заходів колективний договір, зміни або доповнення до нього надсилаються реєструючому органу (департамент соціального захисту населення) поштовим відправленням або їх можна залишити у скриньці на вході до адміністративної будівлі (вул. Харківська, 35), електронні документи приймаються на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Повідомну реєстрацію буде проведено протягом 14 робочих днів шляхом внесення відповідного запису до електронного реєстру територіальних угод та колективних договорів, змін і доповнень до них міста Суми на офіційному веб-сайті департаменту соціального захисту населення міської ради, оприлюднення їх сканованого тексту та рекомендацій щодо приведення змісту у відповідність з вимогами законодавства (у разі їх необхідності).

Консультацію щодо порядку укладання та реєстрації колективного договору можна отримати за телефоном 78-71-46 або за допомогою на сторінці департаменту в мережі Facebook (Соціальний захист міста Суми).