0012.jpg

За дорученням міського голови Олександра ЛИСЕНКА родини загиблих учасників АТО/ООС отримають продуктові набори.

До формування продуктових наборів долучились місцеві торговельні мережі. Допомогу адресатам доставляють працівники КУ «Центр учасників бойових дій».

«Добре, що у нашому місті бізнес розширює надання допомоги тим, хто цього потребує. Наразі основна увага зосереджена на особах пенсійного віку, особах з інвалідністю та малозабезпечених родинах. Але ми не забуваємо і про родини, які втратили годувальника сім'ї у війні на Сході. Це ті люди, які мають відчувати і розуміти, що місто і громада вдячні їм за подвиг їхніх чоловіків», – сказала заступник міського голови Альона ДМІТРЄВСКАЯ.

Вона висловила щиру вдячність від імені міського голови Олександра Лисенка за всебічну допомогу представників бізнесу, котрі об'єдналися в прагненні допомагати людям у кризовий період.

«Ми плідно співпрацюємо з підприємцями і підприємствами, які мають намір допомагати людям, надаємо їм базу осіб, яким необхідна допомога в першу чергу. Робота в цьому питанні триватиме й надалі. Дякую усім бізнесменам, які долучаються до добрих справ», – зазначила посадовиця.