0010.jpg

До Сум прибув черговий гуманітарний вантаж від міста-побратима Чжуцзі (КНР) із засобами індивідуального захисту, необхідними для боротьби з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Гуманітарний вантаж містить 5 тис. захисних масок і 30 костюмів біологічного захисту.

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО, щиро подякував керівництву дружнього міста за підтримку та вагому допомогу в питаннях протистояння розповсюдженню коронавірусної інфекції.

Нагадаємо, минулого місяця, відділ охорони здоров'я отримав гуманітарну допомогу від Муніципального Народного Уряду дружнього міста Сіньсян – це маски, в кількості 10 тис. штук, які були направлені до КНП «Дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди».

Засоби особистого захисту, що прибули наразі, розподілять, в залежності від потреби, між лікарняними закладами та закладами освіти.

Нагадаємо, в березні  за дорученням міського голови департамент фінансів економіки та інвестицій, як профільний виконавчий орган із питань міжнародної співпраці та зовнішнього партнерства підготував листи-звернення на адреси муніципалітетів міст-партнерів з Китайської Народної Республіки: Сінсян (провінція Хенань) та Чжуцзі (Провінція Чжецзян) з проханням надати засоби, що допоможуть боротися з коронавірусною інфекцією. Китайські партнери охоче відгукнулися на прохання та подали руку допомоги.