0010.jpg

Управління СБУ в Сумській області повідомляє, про те, що в четвер і п’ятницю, 24 і 25 вересня, в Сумах та області відбудуться планові тактико-спеціальні антитерористичні навчання.

Тренування проходитимуть в умовах, максимально наближених до реальних, із залученням спеціальної техніки та озброєння за участі підрозділів ЗСУ, СБУ, Нацгвардії, Держприкордонслужби, ДСНС, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Під час навчань передбачається тимчасове обмеження пересування людей та руху транспортних засобів, також перевірка документів, що посвідчують особу, огляд автомобілів тощо.

Управління СБУ в Сумській області просить жителів і гостей області з розумінням поставитись до можливих обмежень та належним чином реагувати на законні дії та вимоги правоохоронців.

У разі виявлення підозрілих предметів, отримання інформації щодо осіб, які проявляють підвищений інтерес до військових об’єктів, транспортних комунікацій, місць масового скупчення людей, необхідно повідомлятии на гарячу лінію Управління за телефоном у Сумах: 61-00-69 або за номером 102.