007.jpg

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО провів робочу зустріч із головами квартальних комітетів міста.

На порядок денний винесли питання благоустрою територій, прибирання та грейдування доріг, встановлення зупинок громадського транспорту, встановлення банкомату на Баранівці, кронації дерев, вллаштування вуличного освітлення та інші.

Основну увагу приділили ремонту доріг та тротуарів у приватному секторі. За словами очільника Сум, у наступному році на вирішення даного питання планують спрямувати 40 млн грн, – це частина коштів, які повернуться з перереєстрації комунальних підприємств не за місцем фактичного розташування та здійснення діяльності.

«Ці кошти буде повернуто до бюджету Сумської міської тергромади 100%! І левову частку з них – 40 млн грн. – ми спрямуємо саме на приватний сектор, таким чином відновивши справедливість. Адже це теж мешканці Сум і вони заслуговують на рівні дороги та тротуари. Та, оскільки, ми працюємо за програмно-цільовим методом, потрібно ще затвердити цей документ на сесії – Програму «Приватний сектор», – розповів посадовець.

Як поінформував директор департаменту інфраструктури Олександр ЖУРБА, вже було проведено першу нараду та наразі опрацьовується досвід сусідніх міст у впровадженні подібного проєкту.

Разом із тим, Олександр Лисенко анонсував, що у 2021 році планується капітальний ремонт доріг на вул. Металургів, вул. Косівщинська, вул. Набережна р. Сумка та вул. 8-го Березня. Оновлення автошляхів за підтримки Державного фонду регіонального розвитку на пр-ті Лушпи та вул. Прокофьєва – на стадії перемовин з обласною радою та Сумською обласною державною адміністрацією. З приводу ремонту доріг у приєднаних до Сумської міської тергромади сіл, управлінець міста зауважив, буде створено окрему програму.

Наостанок Олександр Лисенко подякував головам квартальних комітетів за активну співпрацю з міською владою в ефективному вирішенні проблемних питань сумчан та запропонував обрати представника квартальних комітетів, який би увійшов до складу наступного виконавчого комітету та лобіював інтереси мешканців приватного сектору.

Також очільник Сум закликав присутніх подавати в письмовій формі пропозиції щодо завдань та об’єктів, які потрібно вирішити та на які потрібно направити кошти.