002.jpg

Учні ДМШ № 1 показали високі результати на Міжнародному багатожанровому дистанційному конкурсі «Різдвяні зірки Німеччини», який відбувся в Берліні, повідомили у відділі культури.

Так, успішними виступами завершили перше навчальне півріччя вихованці викладача відділу народних інструментів Людмили ПИВОВАРОВОЇ, яку нагородили подякою за високі професійні здобутки у вихованні творчого потенціалу учасників та їх підготовку до міжнародного фестивалю.

Тож серед 900 учасників з України, Молдови, Ізраїлю, Німеччини вихованцям сумської музичної школи вдалось здобути лауреатство І ступеня (Назарій ПОСЬ), лауреатство ІІ ступеня (Сєрафім ІВЖЕНКО) у номінації «Інструментальне виконавство, солісти», та відповідно у своїх вікових категоріях.

У номінації «Інструментальне виконавство, ансамблі» лауреатом ІІ ступеня став ансамбль «Cantabile», ІІІ ступеня – ансамбль «Тріолька».

Крім того, до скарбнички перемог додалось й лауреатство І премії у Міжнародному дистанційному фестивалі-конкурсі «Зимова Фантазія. Різдвяні візерунки» (м. Київ), яке вибороли Джошгун АХМЕТОВ, Сєрафім Івженко, Назарій Пось, Данило СЛЮСАРЕНКО, Назар СЛЮСАРЕНКО, Назарій ШТИЛЕНКО в номінації «Інструментальний жанр (баян, акордеон)».