005.jpg

У хіміко-бактеріологічній лабораторії КП «Міськводоканал» можна перевірити якість питної води нецентралізованого водопостачання (в колодязях та каптажних джерелах) за 39 показниками.

Для здійснення індивідуального замовлення дослідження якості питної води потрібно звернутися за номером тел.: (0542)70-01-77, з понеділка по четвер з 7:30 до 16:30, у п’ятницю з 7:30 до 15:15.

В залежності від переліку замовлених показників (мікробіологічні, санітарно-хімічні, фізико-хімічні та санітарно-токсикологічні) лабораторне дослідження проводиться від 1 до 5 днів.

Ознайомитися з вартістю послуг з аналізу питної та стічної води можна за посиланням

Крім того, сумчанам нагадують, що питна вода в централізованій системі водопостачання контролюється на всіх етапах: від місця її водозабору і до надходження води у помешкання містян. Адже КП «Міськводоканал» добуває та постачає сумчанам воду лише з підземних артезіанських джерел, які надійно захищені від поверхневого забруднення. Негативно впливати на якісні характеристики води можуть тільки зношеність міської водопровідної системи та стан внутрішньобудинкових мереж, наголошують на комунальному підприємстві.

При необхідності споживач також може звернутися до аварійно-диспетчерської служби сумського водоканалу за тел.: (050)4078110; (067)5482112. Так, за заявкою споживача лабораторією комунального підприємства буде проведена безкоштовна перевірка. Пробовідбірник відбере проби безпосередньо у квартирі та на межі балансової належності, які будуть проаналізовані. У разі виявлення відхилень від нормативних вимог будуть вжиті необхідні заходи.