Надрукувати
Перегляди: 751

Міські посадовці звертають увагу суб’єктів господарювання на дотримання правил благоустрою в зимовий період.

Управління «Інспекція з благоустрою» у відповідності до завдань і функцій постійно здійснює контроль за станом благоустрою. У складі управління працюють вісім інспекторів, які по мікрорайонах і вулицях контролюють стан дотримання благоустрою ФОП, керівниками установ, підприємств, організацій у форматі рейдів, перевірок, обстежень територій.

Начальник управління «Інспекція з благоустрою міста Суми» Руслан ГОЛОПЬОРОВ наголосив на тому, що за порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, а також правил благоустрою територій населених пунктів передбачено адміністративну відповідальність за статтею 152 КУпАП та штрафні санкції для суб’єктів підприємницької діяльності розміром від 850 до 1700 гривень.

«У Сумах всі суб’єкти господарювання знають межі своїх територій й ознайомлені з тим, що їх потрібно утримувати як у зимовий, так і в літній період. Зокрема, прибирання території слід здійснити до 7:00 ранку, влітку – до 6:00, адже про це ми щоразу інформуємо підприємців під час рейдів. Та повсякчас, у ході секторальних перевірок, наші спеціалісти виявляють й тих, хто несумлінно ставиться до своїх обов’язків. Так, за результатами 17-и інспекцій, 9 лютого, коли місто накрила лютнева хуртовина, було складено п’ять протоколів та близько десяти приписів, обов’язкових до виконання», – зауважив начальник управління.

Звернень громадян щодо неочищених під’їзних шляхів, ганків тощо надійшло за вівторок, 9 лютого, – 19, доповів начальник відділу «Служба 15-80» Валерій МАРЮХНА. Усі вони були зафіксовані та терміново передані до профільних структурних підрозділів міськради, комунальних підприємств та житлових організацій з метою оперативного реагування та вирішення.

Та, розуміючи всю відповідальність за безпеку та комфорт міста під час зимової негоди, міська влада просить жителів громади також стати на бік обопільної боротьби з наслідками снігопаду.

«Ми розуміємо, що у зв’язку зі снігопадом забезпечити повну очистку міста від снігу неможливо, однак робота виконується ретельно та оперативно, – сказала заступник міського Тамара ІЩЕНКО. – Від імені очільника Сум Олександра ЛИСЕНКА дякую комунальним службам за сумлінне виконання своїх функціональних обов’язків й водночас вдячні відповідальним сумчанам – жителям приватного сектору, багатоповерхівок, ОСББ, ФОПам, власникам готельно-ресторанного бізнесу, які розуміють, що в період негоди потрібно скоординувати колективні зусилля задля упередження травматизму серед людей й безперебійного функціонування міста. Просимо й інших небайдужих громадян по можливості, та за наявності відповідного інвентарю, долучитися до очищення прилеглих територій».

Зниження температури, хуртовина та ожеледиця, за прогнозами синоптиків спостерігатимуться протягом поточного та наступного тижнів.