003.jpg

Суми стовідсотково виконали призов громадян України на строкову службу до лав Збройних Сил України у жовтні–грудні 2020 року.

Як зазначив під час щопонеділкової апаратної наради військовий комісар Сумського міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки Михайло ПРИТИКА, призов громадян України на строкову військову службу до лав Збройних Сил та інших військових формувань у жовтні-грудні 2020 року Сумським міським територіальним центром комплектування та соціальної підтримки проводився до вимог керівних документів та чинного законодавства.

Планове завдання – 94 особи. Визнано придатними до військової служби – 1699 осіб, призвано на строкову військову службу – 99 осіб; відправлено до війська 94 особи.

Для проходження альтернативної служби було направлено чотири особи. Скасовано рішення про призов – п’яти; надано відстрочок з різних причин – 1317 особам.

Передано в запас – 279 призовників. Визнано тимчасово непридатними до військової служби за станом здоров’я – 12 осіб; визнано непридатними до військової служби – 104 особи; всього направлено на медичне обстеження – 149 осіб. Планове завдання виконане на 100%.

Військовий комісар також подякував усім, хто надавав допомогу та сприяв військовому комісаріату у виконанні поставленого завдання: керівникам підприємств, установ та організацій, навчальних закладів, правоохоронних органів. Окремо він відмітив управління охорони здоров’я, яке забезпечило роботу медичної комісії на призовній дільниці на постійній основі. Як було зазначено, така комісія єдина в області.

Додатково було повідомлено, що від січня до березня 2021 року проводиться приписка юнаків до призовної дільниці. Для юнаків 2004 року народження приписці підлягає 1512 осіб. Не зважаючи на карантинні обмеження та дистанційне навчання, робота проводиться у відповідності до встановленого плану та згідно з графіком у повному обсязі.