004.jpg

У Сумах відбулося засідання комісії з питань ТЕБ та НС, про результатами якого сумчан проінформували очільник міста Олександр ЛИСЕНКО та керівники структурних підрозділів.

Як повідомив міський голова, ситуація із розповсюдженням коронавірусної інфекції у місті стрімко погіршується, тому необхідно вживати превентивні методи, щоб перервати ланцюг захворюваності.

«Ні для кого не секрет, що в Україні почалася третя хвиля пандемії, адже про це говорив і прем’єр-міністр нашої країни. Ми бачимо, що відбувається у західних областях України, тому потрібно діяти на випередження – учора на засіданні комісії з питань ТЕБ та НС було прийнято ряд обмежень, які стосуються життя нашої громади. Зокрема, колегіальним рішенням, з понеділка, 22 березня, ми переводимо дітей 5-11 класів на дистанційне навчання. Ми сподіваємося, що цей «двотижневий тайм-аут» дозволить нам зберегти життя та здоров’я сумчан», – повідомив керманич Сум.

Начальник управління охорони здоров’я Олени ЧУМАЧЕНКО повідомила, що за останню добу в Сумах виявлено 153 нових випадки хвороби. У середу, 17 березня, кількість нових хворих зросла до 230 осіб. На лікуванні станом на сьогоднішній день перебуває 1906 сумчан.

Із початку ПЛР-тестування на коронавірусну інфекцію, а саме з початку квітня 2020 року, у Сумах зареєстровано 25040 осіб з позитивним результатом тесту. Серед них 24049 дорослих та 991 дитина.

«Зважаючи на те, що новий штам вірусу вражає більш молоде населення, комісією з питань ТЕБ і НС за рекомендаціями управління охорони здоров'я та освіти і науки прийнято рішення про переведення учнів 5-11 класів на дистанційне навчання. Це рішення прийнято для того, аби убезпечити молоде населення від можливого інфікування», – сказала Олена Чумаченко.

Як повідомила начальник управління освіти і науки Антоніна ДАНИЛЬЧЕНКО, введення нових обмежень якраз на часі, адже наразі спостерігається велика кількість захворювання серед школярів. Вже цього тижня на дистанційному навчанні, у зв'язку з захворюваністю на COVID-19, переведено 32 класи міських навчальних закладів, – це 800 учнів. Окрім того, спостерігається стрімке зростання захворюваності учнів та педагогів на ГРВІ.

Зауважимо, засідання комісії із питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій відбулося в онлайн режимі вчора, 18 березня.

 Протокол комісії з питань ТЕБ та НС