002.jpg

У зв’язку з погіршенням епідемічної обстановки на території Сумської міської територіальної громади пов’язаної з гострою респіраторною хворобою COVID-19 міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій рекомендує виконавчому комітету встановити з 3 квітня додаткові карантинні обмеження, до тих, які визначені Кабінетом Міністрів України.

Зокрема йдеться про заборону відвідування всіх закладів освіти незалежно від форми власності її здобувачами (крім здобувачів закладів дошкільної освіти, де мають залишитися лише чергові групи для дітей, у яких обоє батьків працюють), місць відпочинку, парків, спортивних майданчиків.

Також обумовлюється те, що  робота супермаркетів може здійснюватись за умов забезпечення функціонування всіх кас торгових залів.

Керівникам підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності рекомендується перейти, за можливості, на дистанційну форму роботи.

Також комісія вважає за необхідне розгорнути у КНП «Клінічна лікарня № 4» та КНП «Клінічна лікарня № 5» додаткові ліжка для лікування хворих на COVID-19 у кількості 70 та 25 відповідно.

Протокол