003.jpg

Управління освіти і науки оголошує конкурс на заміщення посад директорів тринадцяти закладів загальної середньої освіти Сумської міської територіальної громади.

Прийом документів триватиме з 5 травня по 28 травня (до 15:30) включно за адресою: вул. Харківська, 35, IV поверх, каб. 405.

Сам відбір проходитиме 24 – 25 червня за адресою: майдан Незалежності, 2.

Нагадаємо, конкурсний відбір здійснюється за результатами письмового тестування на знання законодавства у сфері загальної середньої освіти, зокрема законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту» та інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти; перевірки професійних компетентностей шляхом письмового виконання ситуаційного завдання згідно зі зразком; публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.

Оцінювання виконання завдань учасників конкурсу відбуватиметься у відповідності до затверджених критеріїв.

Детальнішу інформацію можна дізнатись за тел.: 78-97-52 (головний спеціаліст управління освіти і науки Ірина МЕЛЬНИК) або через електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..