003.jpg

Міська комісія з питань організації оздоровлення, відпочинку й зайнятості дітей Сумської міської територіальної громади в літній період проконтролювала готовність оздоровчого табору «Зоряний» ПАТ «Сумихімпром» до прийому дітей.

Голова комісії заступник міського голови Віра МОТРЕЧКО подякувала представникам ПАТ «Сумихіпром», а в їхній особі всьому керівництву підприємства та його профспілковій організації, за те, що віднайшли можливість відкрити табір. До нового сезону тут навели лад у корпусах, їдальні та харчоблоці, допоміжних приміщеннях, на території закладу, провели обробку від кліщів . Також упорядкували зону відпочинку біля води, куди завезли пісок та провели обстеження дна.

Директор табору Ольга ГОРДУС, повідомила, що планується три відпочинкових зміни. Перша розпочнеться 1 липня і триватиме 14 днів (вартість путівки – 6,2 тис. грн). Дві наступні будуть довшими – по 21 дню. З урахуванням карантинних вимог табір зможе прийняти щозміни до 310 дітей шкільного віку. На першу зміну реалізовано 200 путівок, тож, місця ще є.

Члени комісії, кожен за своїм напрямком, перевірили стан готовності табору до літнього відпочинкового сезону. Виявлені незначні недоліки, колектив «Зоряного» узявся відразу ж виправляти, аби вже за день зустріти своїх відпочивальників у повній готовності.