005.jpg

У відділі літератури з мистецтва Центральної міської бібліотеки імені Т.Г. Шевченка відбулось урочисте нагородження переможців традиційної міської виставки-конкурсу дитячої творчості «Всесвіт очима дитини».

Організаторами виставки традиційно виступили міська рада, Центр соціальних служб та відділ літератури з мистецтва Центральної міської бібліотеки.

Загалом у конкурсі взяли участь 77 юних сумчан (віком від 7 до 17 років) із творчих та освітніх установ і закладів міста (СВУМіК імені Д. Бортнянського та дитяча студія ДПМ при ньому, ДХШ імені М. Лисенка; Палац дітей та юнацтва, Сумський міський центр еколого-натуралістичної творчості молоді; Сумський міський центр науково-технічної творчості учнівської молоді, а також міські загальноосвітні та спеціалізовані школи і гімназії).

Юні конкурсанти представили понад півтори сотні різноманітних за тематикою робіт, із цікавими задумками і креативним підходом (живопис, графіка, декоративний розпис, народна іграшка, вишивка, скульптура, кераміка, в'язання, бісероплетіння та інше).

Перед журі стояло непросте завдання: обрати з великої кількості по-своєму унікальних і талановитих робіт ті, які відрізнялись оригінальністю та майстерністю виконання. З їх числа журі у складі народного художника України Олександра ЧЕРЕДНІЧЕНКА, викладача СВУМіК імені Д. Бортнянського Неллі ЛАТІФОВОЇ, завідуючої відділу мистецтв Тетяни ЛЕБІДЬ та представників Центру соціальних служб, визначило наступних переможців, яких було нагороджено стипендією міської ради: Васілісу БЕРЕСТНЕВУ, Мирославу ГОРОБЕЦЬ, Констянтина СПИРИДОНОВА, Євгенія ПРИХОДЧЕНКА і Ладу ДЗЮБЕНКО.

Ще 30 конкурсантів було відзначено цінними подарунками від Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Директор Центру соціальних служб Марія ВЕРТЕЛЬ привітала стипендіатів з перемогою, а усім учасникам конкурсу побажала міцного здоров'я, творчого натхнення, подальших успіхів і перемог.